Pätka č.2- Bernina 1008 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Pätka č.2- Bernina 1008

Šijacia pätka Bernina č.2 pre šitie elastických materiálov a súčasné zošívanie a obnitkovanie = overloková šijacia pätka. Šijacie stehy sú šité nad priečkou. Sú tak voľnejšie a…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Na objednávku

2 roky

18,50 € s DPH

15,42 € bez DPH

Popis produktu

Šijacia pätka Bernina č.2 pre šitie elastických materiálov a súčasné zošívanie a obnitkovanie = overloková šijacia pätka. Šijacie stehy sú šité nad priečkou. Sú tak voľnejšie a pružnejšie. Dosahujú vysokú elasticitu a ich okraj sa nezaťahuje. Šev je hladký a ideálny pre obrubovanie overlokovými programami, na prišívanie patentov na elastické látky, či ozdobné rámiky obrázkov.

Táto šijacia pätka č.2 je určená pre všetky šijacie stroje Bernina série 1000, hlavne pre jej najznámejšieho predstaviteľa Berninu 1008.

Výhody:

Šijacia pätka Bernina č.2 (002577.71.00) pre overlokové stehy pre šijací stroj Bernina 1008. V jednom kroku zošijete, obnitkujete a šev bude vysoko elastický.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa