Nádstavec na zámyky uľahčuje šitie dokonalých zámykov. Je možné ho použiť so všetkými šijacími a vyšívacími strojmi značky Bernina , s výnimkou rady Classic. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Nádstavec na zámyky uľahčuje šitie dokonalých zámykov. Je možné ho použiť so všetkými šijacími a vyšívacími strojmi značky Bernina , s výnimkou rady Classic.

Nádstavec na zámyky- uľahčuje vytváranie zámykov a šitie kordových zámykov- pre 5,5mm a 9mm strojeNádstavec na zámyky uľahčuje šitie dokonalých zámykov. Ak ich chcete šiť, veďte vlákno drážkou.…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

rok

23,00 € s DPH

19,17 € bez DPH

Popis produktu

Nádstavec na zámyky
- uľahčuje vytváranie zámykov a šitie kordových zámykov
- pre 5,5mm a 9mm stroje

Nádstavec na zámyky uľahčuje šitie dokonalých zámykov. Ak ich chcete šiť, veďte vlákno drážkou. Pri šití pomocou pätky na zámyky je vlákno všívané automaticky do zámykov.

Vytvoria krásny vystúpený efekt. Nádstavec na zámyky možno použiť so všetkými Bernina šijacími a vyšívacimi strojmi, s výnimkou rady Classic. Použite nádstavec na zámyky a uľahčite si šitie.

  

 

Výhody:

 

 

 

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa