Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

WiFi zariadenie BERNINA V9

Prepojte svoj svet s WiFi zariadením BERNINA. Vyrobené pre BERNINA vyšívací softvér 9 Prenášajte vzory výšiviek bezdrôtovo Posielajte návrhy z viacerých počítačov Pošlite návrhy do viacer…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

370,00 € s DPH

308,33 € bez DPH

Popis produktu

Prepojte svoj svet s WiFi zariadením BERNINA.

  • Vyrobené pre BERNINA vyšívací softvér 9
  • Prenášajte vzory výšiviek bezdrôtovo
  • Posielajte návrhy z viacerých počítačov
  • Pošlite návrhy do viacerých vyšívacích strojov 

 

 

Výhody:

Pošlite svoj návrh do stroja. Jediné kliknutie a je to! Vďaka novému WiFi Connectoru. Bezdrôtový prenos vzorov. BERNINA WiFi Connector je vyvinutý na bezdrôtový prenos Vašich výšiviek. Tento bezproblémový proces Vám umožňuje robiť všetky Vaše práce na počítači a potom ich odoslať do Vášho vyšívacieho stroja na zošívanie. Kedykoľvek je Váš vyšívací návrh pripravený na vyšívanie, stačí spustiť proces kliknutím.

Pošlite návrhy do viacerých strojov. Zakúpením ďalších WiFi zariadení. Alebo posielajte návrhy z viacerých počítačov. Vďaka WiFi zariadeniu je to všetko pohodlné. Softvér BERNINA Connector sa inštaluje spolu s BERNINA vyšívacím softvérom 9, ktorý sa kupuje samostatne. Môžete tiež posielať návrhy z viacerých počítačov cez jeden hlavný počítač s BERNINA WiFi Connector. Máte niekoľko vyšívacích strojov? Žiadny problém, pretože je možné dokúpiť ďalšie WiFi zariadenia.

Minimálne požiadavky. BERNINA vyšívací softvér 9. Vyšívací stroj s podporou USB. WiFi sieť. Pre najlepší výkon WiFi zariadenia skontrolujte, či má Váš vyšívací stroj BERNINA nainštalovaný najnovší firmvér. 

  • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

    Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

    Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

  • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

    PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

    Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
    hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

    Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

     

     

     

aa