Nástroj pre Bernina PaintWork

Kód: 2892
Neohodnotené
Značka: Bernina
120 €
Skladom

Nástroj pre techniku Bernina PaintWork. Kompletná sada pre PaintWork sa skladá z troch častí : základný software DesignWorks + PaintWork (aktivačný kód ) + nástroj pre paintwork. 

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Kompletná sada pre PaintWork sa skladá z troch častí : základný software DesignWorks + PaintWork (aktivačný kód ) + nástroj pre paintwork. 

Pomocou programu PaintWork si vytvoríte svoje vlastné látkové dizajny s profesionálne maľovanými motívmi.Namiesto používania pätky sa nasadí nástroj PaintWork ktorý funguje ako úchytka na pero. Môžete sem vložiť značkovače na textil, ceruzky alebo perá. Pomocou modulu BERNINA namaľujete zvolený dizajn na látku ktorá je umiestnená v rámiku. Vylepšite svoje výtvory pomocou maľovaných motívov alebo s písmenkami a experimentujte s materiálmi ako je koža, plast a papier.Možnosti sú nekonečné. Značkovače na textil / spolupráca s typmi edding. Nástroj PaintWork sa dá použiť s každým značkovačom na textil. Najlepšie výsledky sa však dosahujú s perami na textil typu edding 4600 (tenké) a s perami na textil edding 4500 (hrubé); značkovače na textil 4500.  

Nástroj BERNINA PaintWork obsahuje : 1 nástroj PaintWork s úchytkou na pero Adaptéry pera v rôznych veľkostiach 1 sústava značkovačov na textil typu „edding 4600“ (10) Návod