Quiltovací rám Bernina Studio Long

Kód: 38038
Neohodnotené
Značka: Bernina
3 799 €
Na objednávku

Quiltovací rám typu Studio pre quiltovacie stroje Bernina Longarm - je nastaviteľný rám navrhnutý pre malé aj veľké quiltovacie projekty. Dĺžka rámu je 3,31 m. Je kompatibilný s quiltovacími strojmi Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20 (nie je súčasťou balenia) a ponúka nastaviteľnú výšku pracovnej plochy od 89 do 112 cm.Transport, profesionálna montáž u Vás a školenie v cene.

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Prečo kúpiť stroj v PatchworkParty?

♥️ máme skúsených vlastných mechanikov vyškolených vo Švajčiarsku 
♥️ poskytneme Vám erudované poradenstvo vo všetkých šijacích technikách
♥️ už vyše 25 rokov sme importér a distribútor Bernina / Bernette pre SR aj ČR 
♥️ máme kamennú predajňu, veľký sklad a rýchleho kuriéra ✈️
♥️ + darčeky pre Vás: 50€ kupón na pozáručný servis & sada nití ku tomuto stroju

Quiltovací rám Studio Long pre Bernina Q16/Q16 Plus/Q20 - predĺžená verzia 10 stôp

Niekedy sú vaše quiltérske sny väčšie ako váš priestor. S quiltovacím rámom Studio pre Bernina Q16/Q16 Plus/Q20 - predĺžená verzia 10 stôp už nebudete mať žiadne obmedzenia. Tento nastaviteľný rám je navrhnutý tak, aby vyhovoval aj tým najväčším projektom.

Dĺžka rámu je štandardne 1,78 m, ale s pomocou sady na predĺženie ju môžete zdvojnásobiť až na 3,31 m. To znamená, že budete mať dostatok priestoru pre všetky svoje veľké projekty. Či už sa jedná o prikrývky, deky alebo iné quiltované výrobky, tento rám vám poskytne dostatok priestoru na ich dokonalé spracovanie.

Štúdio quiltovací rám je vyrobený z odolného a pevného materiálu, ktorý je navrhnutý tak, aby vydržal aj mnohoročnú pracovnú záťaž. Môžete sa spoľahnúť na jeho kvalitu a stabilitu pri každom vašom projekte.

Tento quiltovací rám je špeciálne navrhnutý pre quiltovacie stroje Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20, takže si môžete byť istí, že budú perfektne spolupracovať. S týmto rámom dosiahnete precízne a profesionálne výsledky pri každom šití.

Rozmery tohto quiltovacieho rámu sú 3,31 x 1,01 ma ponúkajú nastaviteľnú výšku pracovnej plochy od 89 do 112 cm. Môžete si tak prispôsobiť výšku podľa svojich potrieb a získať tak maximálne pohodlie pri práci.