Quiltovací stôl Bernina zdvíhací

Kód: 38089
Neohodnotené
Značka: Bernina
1 899 €
Na objednávku

Zdvíhací quiltovací stôl pre Bernina Q16/Q20 je vysoko kvalitný výškovo nastaviteľný stôl s integrovanou predlžovacou lištou. Jeho pracovná výška je individuálne nastaviteľná v rozsahu od 72 až 121 cm a je možné ju uložiť do štyroch rôznych polôh. Stôl je vybavený elektrickým nastavením výšky a ponúka štyri integrované riešenia úložného priestoru. Je navrhnutý špeciálne pre BERNINA Q 20 a Q 16 (PLUS) a jeho rozmery sú 125 x 100 cm s možnosťou rozšírenia na 200 x 100 cm. Transport, profesionálna montáž u Vás a školenie v cene.

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Prečo kúpiť stroj v PatchworkParty?

♥️ máme skúsených vlastných mechanikov vyškolených vo Švajčiarsku 
♥️ poskytneme Vám erudované poradenstvo vo všetkých šijacích technikách
♥️ už vyše 25 rokov sme importér a distribútor Bernina / Bernette pre SR aj ČR 
♥️ máme kamennú predajňu, veľký sklad a rýchleho kuriéra ✈️
♥️ + darčeky pre Vás: 50€ kupón na pozáručný servis & sada nití ku tomuto stroju

Zdvíhací quiltovací stôl pre Bernina Q16/Q20

Zdvíhací stôl série Q je vysoko kvalitný a výškovo nastaviteľný stôl s integrovanou predlžovacou lištou. Jeho pracovná výška je individuálne nastaviteľná v rozsahu od 28 do 48 palcov (72 až 121 cm) a je možné ju uložiť do štyroch rôznych polôh. Bočné lišty poskytujú quilterom dostatok priestoru na stole, čo je obzvlášť užitočné pri práci s veľkými prikrývkami.

Tento zdvíhací stôl je vybavený elektrickým nastavením výšky, ktoré je intuitívne, jednoduché a rýchle. Môžete si uložiť až štyri rôzne pracovné výšky, čo vám umožní jednoducho prispôsobiť polohu quiltovania podľa vašich potrieb.

Stôl tiež ponúka štyri integrované riešenia úložného priestoru, ktoré vám poskytnú dostatok miesta na uloženie quiltovacích doplnkov. Dve ploché a dve hlboké úložné miesta sú ideálne na uskladnenie vášho vybavenia.

Zdvíhací stôl série Q je navrhnutý špeciálne pre BERNINA Q 20 a Q 16 (PLUS) a umožňuje vám ľahko upraviť polohu quiltovania. Jeho rozmery sú nasledujúce: povrch stola má veľkosť 125 x 100 cm (49 x 39 palcov) a rozšírená veľkosť je 200 x 100 cm (79 x 39 palcov).

Tento zdvíhací stôl je vybavený elektricky výškovo nastaviteľným mechanizmom a integrovanou napájacou lištou. Bočné plochy poskytujú quilterom dostatok priestoru naviac pre pohodlné a efektívne quiltovanie.