Quiltovací stroj Bernina Q16 Plus Longarm

Kód: 38085
Neohodnotené
Značka: Bernina
6 299 €
Na objednávku

Quiltovací stroj Bernina Q16 Plus Longarm prispôsobený pre montáž na ráme(zozadu má pantograf). Je vybavený 2 laserovými snímačmi, 4 režimami práce a ramenom s dĺžkou 41 cm. Dĺžku stehu je možné nastaviť od 1 do 25 mm. Stroj disponuje farebnou dotykovou obrazovkou o veľkosti 11 cm s funkciou HELP v slovenskom jazyku. Stroj je plne ovládateľný spredu a má veľký priestor na quiltovanie so vzdialenosťou ihly od tela stroja 42 cm.

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Prečo kúpiť stroj v PatchworkParty?

♥️ máme skúsených vlastných mechanikov vyškolených vo Švajčiarsku 
♥️ poskytneme Vám erudované poradenstvo vo všetkých šijacích technikách
♥️ už vyše 25 rokov sme importér a distribútor Bernina / Bernette pre SR aj ČR 
♥️ máme kamennú predajňu, veľký sklad a rýchleho kuriéra ✈️
♥️ + darčeky pre Vás: 50€ kupón na pozáručný servis & sada nití ku tomuto stroju

Profi stroj na quiltovanie Bernina Q16 PLUS 

Dlhoramenný quiltovací stroj Bernina Q16 Plus je ideálny pre stolové aj rámové quiltovanie. Je vybavený 2 laserovými snímačmi, 4 rôznymi režimami práce a ramenom s dĺžkou 41 cm. Dĺžku stehu je možné nastaviť od 1 do 25 mm. Stroj disponuje jedinečným užívateľským rozhraním, ktoré umožňuje nastavovanie funkcií pomocou farebnej dotykovej obrazovky o veľkosti 11 cm. Na obrazovke je tiež dostupná funkcia HELP v slovenskom alebo českom jazyku. Videovýučba je k dispozícii pre rýchle osnovanie, údržbu a nastavenie funkcií.

Okrem výučby ponúka tento stroj užitočné funkcie ako "počítadlo stehov", kalkulačku, úsporný ECO režim, 5 užívateľských profilov a ukazovateľ množstva nite na spodnej cievke. Stroj je plne ovládateľný spredu, pričom pozíciu ihly je možné nastaviť pomocou predného ručného kolesa. Vpredu je tiež možné navliekať spodnú a hornú niť alebo navíjať cievky pre spodnú niť. Navliekač ihly vám uľahčí navliekanie ihly.

Stroj má veľký priestor na quiltovanie s vzdialenosťou ihly od tela stroja 42 cm. Je vybavený zabudovanými laserovými pätkami (Bernina Stitch Regulator), ktoré presne snímajú pohyb látky a regulujú stehy s nastavením dĺžky od 1 do 25 mm. Bernina Q16 Plus ponúka 4 rôzne režimy práce:

  • BSR1 slúži na quiltovanie stehov s ostrými ukončeniami. Všetky stehy sú dokonalé, pretože každá "špička" na šitom vzore je prešitá v bode zmeny smeru.
  • Režim BSR2 je určený na prácu s quiltovacími pravítkami. Stroj prestane šiť vždy, keď prekladáte pravítko z miesta na miesto.
  • BSR3 slúži na rýchle stehovanie okrajov alebo na sledovanie techník so špeciálne dlhými stehmi. Tento režim je možné tiež použiť na rýchlu prípravu sendvičov pred náročnejším quiltovaním.
  • MAN je manuálny režim pre užívateľov, ktorí nechcú využívať režimy s kontrolovanou dĺžkou stehu.

Stroj je vybavený 50 LED svetlami po celej dĺžke ramena šijacieho stroja aj v priestore nad ihlou, čo zaisťuje dokonalé osvetlenie pracovnej plochy. Funkcia Kickstart umožňuje plynule šiť bez nutnosti stláčať nožný pedál. Tichý a silný motor medzi pätkou a stehovou doskou poskytuje dostatok miesta na spracovanie aj hrubých sendvičov. Funkcia hop-hop umožňuje vyskočiť na výstupky quiltovacej plochy bez zastavenia práce.

Quiltovací stroj Bernina Q16 Plus je kompatibilný so všetkými šijacími a quiltovacími pätkami Bernina. Štandardné príslušenstvo zahŕňa pätku pre voľné quiltovanie (pätka č. 9), kolíky na cievky hornej nite, plechovú krabičku na príslušenstvo, súpravu cievok spodnej nite, jednotku pre lubrikáciu, skrutkovač torx T6 pre výmenu ihly, skrutkovač červený na nastavenie napnutia nite cievky, ručné navliekač na navliekanie dvojihly, bielu sieťku na klzkej nite, párač stehov, 2 kužeľové stabilizátory veľkých nitových cievok, 2 čiapočky na menšie cievky nite, silikónový olej, nožné ovládanie (pedál), sieťovú šnúru, nástroj na zistenie napätia spodnú niť , utierku z mikrovlákna na čistenie, 5 ihiel 130/705 H PRO 100, štetec, skrutkovač torx T25 a niť Mettler s 3 cievkami quiltovacej nite.

Dodatočné parametre

Kategória: Quiltovanie na stole s Bernina Longarm
Rýchlosť šitia: 2000 stehov/min
Displej: 4.3" farebný dotykový
Motor(AC/DC): DC
Navliekač nite do ihly: áno
Podpora BSR: áno
Systém chapača: Bernina rotary hook