Vyšívací rámik Bernette MEDIUM 13x18cm

Kód: 38108
Neohodnotené
Značka: Bernina
206 €
Skladom

Magnetický Vyšívací rámik Bernette MEDIUM 13x18cm s jednoduchým používaním. Ideálny pre všetky látky - úplety, tkaniny, froté, objemný fleece, prikrývky a ďalšie! Upínanie je hračkou.

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Vyšívací rámik Bernette MEDIUM 13x18cm

Magnetický rám s jednoduchým používaním. Rozmer: 130 x 180 mm. Ideálny pre všetky látky - úplety, tkaniny, froté, objemný fleece, prikrývky a ďalšie! Upínanie je hračkou. Zaklapávací magnetický vyšívací rám Medium je Vaším silným pomocníkom, keď je vyšívanie náročné. Ak máte vyšívací projekt s jemnými látkami, ako je zamat, koža alebo vinyl, magnetický vyšívací rám je tou správnou voľbou. Drží látku bezpečne na mieste bez zanechania nežiaducich otlakov. Po vyšívaní určitej oblasti môžete látku jednoducho a pohodlne posúvať bez toho, aby ste ju museli znova upínať. Vďaka jednoduchej manipulácii do neho pohodlne vložíte aj objemné veci, ako sú bundy, čiapky alebo šortky.

Zaklapávací rám Monster sa dodáva s plochým magnetickým vrchom a kovovým spodným rámom. Spodný rám obsahuje nástavec stroja, ktorý Váš vyšívací stroj rozpozná. Jednoducho položte stabilizátor a látku na spodný rám a zaklapnite horný rám na miesto! Viacnásobné rámovanie je so Zaklapávacím rámom Medium hračkou. Stačí zdvihnúť magnetický horný rám, posunúť látku a zacvaknúť rám späť na miesto. Ľahko dosiahnete bezchybné súvislé okraje a celoplošné výšivky na úpletoch, tkaninách a ďalších. Stehujte až po okraj látky tak, že zaistíte len dve alebo viac strán v ráme. Keďže stred rámu nie je rovnaký ako dizajnový stred, budete musieť k zaklapávaciemu magnetickému rámu pridať pravítka. Pre správne umiestnenie pravítok si tu stiahnite vyšívací súbor "Výšivkový kríž" vo veľkosti vyšívacieho rámu a potom postupujte podľa pokynov.  

Kompatibilita so strojmi:

  • bernette 70
  • bernette 79

Katalógové číslo: 5020210397