Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Zaklapávací rám Monster bernette L

Magnetický rám s jednoduchým používaním. Rozmer: 140 x 260 mm. Ideálny pre všetky látky - úplety, tkaniny, froté, objemný fleece, prikrývky a ďalšie! Upínanie je hračkou. Zaklapávací…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

243,00 € s DPH

202,50 € bez DPH

Popis produktu

Magnetický rám s jednoduchým používaním. Rozmer: 140 x 260 mm.

Ideálny pre všetky látky - úplety, tkaniny, froté, objemný fleece, prikrývky a ďalšie!

Upínanie je hračkou. Zaklapávací magnetický vyšívací rám Monster je Vaším silným pomocníkom, keď je vyšívanie náročné. Ak máte vyšívací projekt s jemnými látkami, ako je zamat, koža alebo vinyl, magnetický vyšívací rám je tou správnou voľbou. Drží látku bezpečne na mieste bez zanechania nežiaducich otlakov. Po vyšívaní určitej oblasti môžete látku jednoducho a pohodlne posúvať bez toho, aby ste ju museli znova upínať.

Vďaka jednoduchej manipulácii do neho pohodlne vložíte aj objemné veci, ako sú bundy, čiapky alebo šortky.

Zaklapávací rám Monster sa dodáva s plochým magnetickým vrchom a kovovým spodným rámom. Spodný rám obsahuje nástavec stroja, ktorý Váš vyšívací stroj rozpozná. Jednoducho položte stabilizátor a látku na spodný rám a zaklapnite horný rám na miesto! Voilà!

Viacnásobné rámovanie je so Zaklapávacím rámom Monster hračkou. Stačí zdvihnúť magnetický horný rám, posunúť látku a zacvaknúť rám späť na miesto. Ľahko dosiahnete bezchybné súvislé okraje a celoplošné výšivky na úpletoch, tkaninách a ďalších. Stehujte až po okraj látky tak, že zaistíte len dve alebo viac strán v ráme.

Zaklapávací magnetický rám Monster je bezpečný na použitie s vyšívacími strojmi.

Kompatibilný s bernette 70 a 79. 

Keďže stred rámu nie je rovnaký ako dizajnový stred, budete musieť k zaklapávaciemu magnetickému rámu pridať pravítka. Pre správne umiestnenie pravítok si tu stiahnite vyšívací súbor "Výšivkový kríž" vo veľkosti vyšívacieho rámu a potom postupujte podľa pokynov.

 

Výhody:

 

 

 

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa