Vatelín Termolin 80g | e-shop Patchworkparty.sk

Oficiálny importér Bernina a Bernette pre Česko a Slovensko! +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Vatelín Termolin 80g

Vatelín Termolin 80gr/m, šírka 180 cm, tuhší mäkký vatelín s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami. Termolin je kombináciou mechanicky a chemicky spevnenej netkanej textílie. Zloženie: 86 % polyester, 5 % visk…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

5,20 € s DPH

4,33 € bez DPH

Popis produktu

Vatelín Termolin 80gr/m, šírka 180 cm, tuhší mäkký vatelín s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami. Termolin je kombináciou mechanicky a chemicky spevnenej netkanej textílie.

Zloženie: 86 % polyester, 5 % viskóza, 9 % akrylát

Pranie pri 40 stupňoch, chemické čistenie - P.

Sušenie v sušičke je možné do 80 stupňov celzia.

Vatelín Termolin je ideálny ako výstuž do tašky, na chňapky, obaly na knihy, či výplňou pre tenké letné deky. Látka sa k nemu prisaje a pri prešívaní - quiltovaní je Vaša práca jednoduchšia a ľahšia. Špeciálne vhodný pre začínajúcich patchworkárov.

 

 

Výhody:

Vatelín Termolin 80gr/m,šírka 180cm, tuhší mäkký vatelín ideálny na tašky, letné deky, chňapky, obaly na knihy...Výborné tepelnoizolačné vlastnosti a ľahké sendvičovanie.

 • Videokurz k šijacej technike zadarmo

  Videokurz k šijacej technike zadarmo

   

   

   

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa