Taška Bernina na vyšívací modul XL | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Taška Bernina na vyšívací modul XL

Taška pre vyšívací modul veľkosti XL pre šijacie stroje BERNINA 7. a 8. série je stabilná a ľahká. Poskytuje veľa priestoru na vyšívacie príslušenstvo. Polstrovanie vnútorných strán a kvalitn…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Na objednávku

2 roky

219,00 € s DPH

182,50 € bez DPH

Popis produktu

Taška pre vyšívací modul veľkosti XL pre šijacie stroje BERNINA 7. a 8. série je stabilná a ľahká. Poskytuje veľa priestoru na vyšívacie príslušenstvo. Polstrovanie vnútorných strán a kvalitný vonkajší materiál zaistia optimálnu ochranu obsahu tašky. Tašku pre vyšívací modul veľkosti  XL môžete upevniť na teleskopickú rúčku kufra XL alebo prepravovať pomocou nastaviteľného ramenného popruhu.

Objednávkové číslo: 033476.70.00

Rozmery tašky (šírka x výška x hĺbka): 70 x 50 x 17 cm

Výhody:

Tvrdá taška s tapacírovaním na vyšívací modul 7xx a 8xx. Veľa vnútorných a vonkajších vreciek. Popruh na rameno alebo možnosť zavesiť tašku na kufor so šijacím strojom

 

 

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa