Quiltovací rám Bernina Studio predĺženie z verzie Basic na Long + doprava, profi montáž u Vás doma a trpezlivé zaškolenie v cene

Kód: 38037
Neohodnotené
Značka: Bernina
1 199 €
Na objednávku

Quiltovací rám Štúdio pre Bernina Q16/Q16 Plus/Q20 - je nastaviteľný rám navrhnutý pre malé aj veľké quiltovacie projekty. S touto predlžovacou sadou je možné predĺžiť Studio rám zo základnej dĺžky 1,78 m na 3,31 m. Rám je vyrobený z odolného materiálu a je stabilný aj pri dlhodobom používaní. Je kompatibilný s quiltovacími strojmi Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20 (nie je súčasťou balenia) a ponúka nastaviteľnú výšku pracovnej plochy od 89 do 112 cm.

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Niekedy sú vaše quiltérske sny väčšie ako váš priestor. Štúdio rám je nastaviteľný rám s minimálnou dĺžkou 1,78 m. Dĺžku rámu môžete zdvojnásobiť na 3,31 m pomocou sady na predĺženie. Štúdio rám ponúka dostatok priestoru pre veľké projekty a zároveň je odolný, pevný a navrhnutý tak, aby vydržal aj mnohoročnú pracovnú záťaž. Predĺženie štúdia rámu je kompatibilné s quiltovacími strojmi Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20 ((nie je súčasťou balenia). Dĺžka predĺženia: 1,78 m.