Stolík štandard Aurora | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Stolík štandard Aurora

Stolík štandardný Bernina pre Aurora modely, roršírenie pracovnej plochy:   2 typy: - pre staršie modely: priesvitný (spodná strana s 5-úholníkovými útvarmi), zachytenie iba na voľnom ramene stroja (na zadnej a…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

17,00 € s DPH

14,17 € bez DPH

Popis produktu

Stolík štandardný Bernina pre Aurora modely, roršírenie pracovnej plochy:

 

2 typy:

- pre staršie modely: priesvitný (spodná strana s 5-úholníkovými útvarmi), zachytenie iba na voľnom ramene stroja (na zadnej a prednej časti - vzadu). Uvoľnenie stolíka - iba silnejším potiahnutím stolíka.

- pre novšie modely: biely, nepriesvitný, uchytenie na voľnom ramene - kovový výstupok - do ktorého zapadne stolík (na stolíku sa nachádza pohyblivé tlačidlo na uvoľnenie stolíka z voľného ramena)

Výhody:

Stolík štandardný Bernina pre Aurora modely

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa