Pätka Bernina č.1 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Pätka Bernina č.1

Šijacia pätka Bernina č.1 má vybratie pred i za ihlovým otvorom. Toto prehĺbenie umožňuje perfektné šitie smerom dopredu i dozadu. Šijacia pätka je v príslušenstve každého šijacieho stroja Bernina a je vhodná pre…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

15,90 € s DPH

13,25 € bez DPH

Popis produktu

Šijacia pätka Bernina č.1 má vybratie pred i za ihlovým otvorom. Toto prehĺbenie umožňuje perfektné šitie smerom dopredu i dozadu. Šijacia pätka je v príslušenstve každého šijacieho stroja Bernina a je vhodná pre viaceré úžitkové a dekoratívne stehy.

V prípade, že potrebujete šijaciu pätku s optočlenom pre šijacie stroje Bernina s 9mm šírkou šijacieho stehu, informujte sa o objednávacom čísle a cene.

Taktiež pre šijací stroj Bernina 1008 je cena a objednávkové číslo šijacej pätky č.1 iné.

 

Výhody:

Šijacia pätka Bernina č.1 (008445.72.00) univerzálna šijacia pätka pre šijacie stroje so šírkou stehu 5.5mm

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa