Cievka plastová do šijacích strojov nižšia

Kód: 767
Značka: Bernina
1 € / ks 0,81 € bez DPH
Skladom

Plastová šijacia cievka pre Bernette 70-79, 37-38, ale aj staršie Bernette 55-92c, 65-90e, Chicago 5/7, na vkladanie zhora do do horizontálnych chapačov typu "drop in". Výška cievky 11mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cievka plastová do šijacích strojov Bernette

Plastová šijacia cievka pre Bernette 70-79, 37-38, ale aj staršie Bernette 55-92c, 65-90e, Chicago 5/7, na vkladanie zhora do do horizontálnych chapačov typu "drop in". Výška cievky 11mm.

Katalóg.čislo 5020208181

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Šijacie stroje na ktoré je spoľahnutie? Kúpte si Berninu a neoľutujete  😉

Švajčiarske šijacie stroje, ktoré si dodnes zachovávajú štandard kvality, aký nenájdete pri žiadnej konkurenčnej značke šijacej techniky. 

BERNINA International AG je už viac ako 125 rokov jedným z popredných svetových výrobcov šijacích a vyšívacích strojov. Výrobky švajčiarskej rodinnej firmy sú synonymom pre inovácie a precíznosť. Predovšetkým sú však známe pre svoju dlhú životnosť. Prečítajte si viac o tejto nevšednej spoločnosti TU.

BERNINA_logo