Bernina 735 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Bernina 735

Bernina 735 je šijací, quiltovací aj vyšívací stroj s mnohými inovatívnymi funkciami a s veľkou obrazovkou (uhlopriečka 18 cm), ktorá zaručuje pohodlné ovládanie šijacieho stroja. Funkcie a vlastnosti:  - Veľk…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

rok

3 650,00 € s DPH

3 041,67 € bez DPH

Popis produktu

Bernina 735 je šijací, quiltovací aj vyšívací stroj s mnohými inovatívnymi funkciami a s veľkou obrazovkou (uhlopriečka 18 cm), ktorá zaručuje pohodlné ovládanie šijacieho stroja.

Funkcie a vlastnosti: 

- Veľká obrazovka (uhlopriečka 18 cm), ktorá zaručuje pohodlné ovládanie šijacieho stroja.

- Systém chapača Bernina Hook - šije stehy s veľkou presnosťou a rýchlosťou až 100 stehov za minútu. Do cievky sa vojde až 70% viac nite oproti bežnej cievke. Je ideálny na ozdobné stehy a ponúka vám viac času na vašu kreativitu.

- Možnosť upraviť dĺžku alebo šírku stehu, nastaviť polohu ihly. Toto nastavenie je možné si uložiť a exportovať pomocou USB kľúča.

- Adaptívne napätie nite Bernina zaručí ideálne napätie pre každý druh stehu. Upravuje napätie elektronicky podľa zvolenej šírky a dĺžky stehu, rýchlosti a polohy ihly pre každý steh.

- Funkcia uzamknutia vzoru – umožňuje uzamknutie vzoru (vrátanie zachovania jeho veľkosti) a jeho profesionálne premiestnenie presne tam, kde vzor chcete mať.

- Funkcia zoskúpenia / rozoskúpenia / zmeny poradia vzorov

- Poradca pri vyšívaní – pomôže vybrať správnu pätku, ihlu, niť a stabilizátor podľa typu látky, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Ďalšie automatické funkcie: automatický odstrih nití, poloautomatické navliekanie, automatické spúšťanie prítlačnej pätky. Niť sa automaticky odstrihne na konci švu, alebo pred výmenou farby pri vyšívaní. Prítlačná pätka sa na začiatku švu automaticky spustí.

K Bernine 735 je možné dokúpiť regulátor stehov BSR – zaručuje presné stehy rovnakej dĺžky a dokonalé výsledky pri akejkoľvek rýchlosti.

 

Technické parametre:

Systém chapača: Bernina Hook

Dĺžka voľného ramena vpravo od ihly: 254 mm

Farebná dotyková obrazovka: 7“ / 18 cm

Tlačidlo start / stop – šitie bez ovládacieho pedálu:

Inštruktážne videá pre šitie aj vyšívanie

Maximálna šírka stehu: 5.5

 

 

Výhody:

Šijací, vyšívací a quiltovací stroj, ktorý šije stehy s veľkou presnosťou aj rýchlosťou, Má mnoho inovatívnych funkcií: adaptívne napätie nite, možnosť nastaviť dĺžku aj širku stehu, funkcia uzamknutia vzoru, funkciu zoskúpenia/ rozoskúpenia a zmeny poradia vzorov a ďalšie automatické funkcie ako napríklad automatický odstrih nití, poloautomatické navliekanie, automatické spúšťanie prítlačnej pätky.

 

 

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa