Šijací stroj Bernina 435

Kód: 3130
Neohodnotené
Značka: Bernina
1 769 €
Skladom

Kus POCTIVÉHO celokovového šijacieho stroja švajčiarskej kvality. S robustným Bernina chapačom, ktorý umožňuje šitie hrubých materiálov. Ponúka štedrých 650 stehových programov.

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Prečo kúpiť stroj v PatchworkParty?

♥️ máme skúsených vlastných mechanikov vyškolených vo Švajčiarsku 
♥️ poskytneme Vám erudované poradenstvo vo všetkých šijacích technikách
♥️ už vyše 25 rokov sme importér a distribútor Bernina / Bernette pre SR aj ČR 
♥️ máme kamennú predajňu, veľký sklad a rýchleho kuriéra ✈️
♥️ + darčeky pre Vás: 50€ kupón na pozáručný servis & sada nití ku tomuto stroju

Bernina 435 - super stroj na šitie všetkých typov stehov 

Vlastnosti:

Bernina 435 je špičkový šijací stroj, ktorý vám poskytne širokú škálu možností. Vďaka svojmu robustnému Berninmu chapaču je tento stroj ideálny pre šitie ako hrubých, tak aj ťažko spracovateľných materiálov. So šírkou stehu 5.5 mm a dĺžkou stehu 6 mm vám poskytne precízny a pekný rovný steh.

Stroj disponuje 650 stehovými programami, vrátane 3 abecied a 7 gombíkových dier. Navyše máte možnosť polohovať ihlu hore-dole a doprava-doľava, čo vám umožní dosiahnuť dokonalý výsledok. Vďaka automatickému navliekaču nite a manuálnemu orezávaču nite, sa vám práca s týmto strojom bude veľmi uľahčiť.

Stroj je vybavený bielym beztieňovým CFL žiarivkovým osvetlením v tvare písmena "U", ktoré vám poskytne dostatočné osvetlenie pri práci. Dotyková obrazovka vám umožní jednoduché ovládanie stroja a ručný plynový ovládač vám poskytne možnosť bezpedálového ovládania.

Stroj disponuje aj obmedzovačom rýchlosti šitia a nožným ovládačom, ktorý má možnosť uskladnenia kábla a jeho skrátenie na optimálnu dĺžku počas šitia. Navliekač nite do ihly s dlhou slučkou vám uľahčí prácu a štyri strúhače (na navliekač, na hornú niť, na dolnú niť a na niť pri navíjaní cievky) vám poskytnú ďalší komfort.

Stroj disponuje aj dočasnou a trvalou pamäťou, ktorá vám umožní ukladať vaše nastavenia. S rýchlosťou šitia 900 stehov za minútu budete mať vaše projekty hotové rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

V základnom príslušenstve nájdete pätky: pätka základná č.j 1, pätka na gombíkové dierky č. 1 3A, pätka na zips č. 3A 4, pätka na skrytý steh č. 4 5 a pätka na obnitkovanie č. 5 2.

Štandardné príslušenstvo Bernina 435:

  • Základná pätka #1
  • Obnitkovacia overlocková pätka #2
  • Pätka #3A na gombíkovú dierku 
  • Pätka #4 na zipsy 
  • Pätka #5 na slepý steh 
  • Patchworková pätka #37
  • stolík na šitie
  • kryt proti prachu
  • vrecko na príslušenstvo

Dokonalé stehy ušijete tak ľahko. Šite dokonalé stehy šírky 5,5 mm. Cievka Jumbo - menej prerušovania. Pohodlné vkladanie cievky spredu. Chapač Bernina udržuje stále rovnaké a presné stehy aj pri maximálnej rýchlosti šitia 900 stehov za minútu.

Množstvo stehov, množstvo písmen. Obrovský výber stehov a abecied. Tri rôzne abecedy. 150 rôznych ozdobných stehov. Hľadanie vo výbere stehov a písmen je jednoduché. Určite si nájdete svoje obľúbené.

Ľahké navliekanie. S poloautomatickým navliekačom ihly je navlečenie stroja jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Pár jednoduchých krokov a niť je na mieste.

Nastaviteľný prítlak pätky. Pre tenké látky si zvýšte prítlak. Pre silné látky si znížte prítlak. Šite z akéhokoľvek materiálu ľahko a s dôverou. Individuálne nastavenie je jednoduché. Zaručuje Vám ideálny prítlak pre akýkoľvek materiál, bez ohľadu na to, či je silný alebo tenký.

Jednoduchá obsluha cez dotykovú obrazovku. Šijací radca, dostupný cez dotykovú obrazovku, kedykoľvek ho potrebujete, vám pomôže so správnym nastavením. Navrhnuté nastavenia vykonáte okamžite pomocou multifunkčných ovládačov.

Dostatočne veľký pre veľké projekty. Viac priestoru pre všetky druhy projektov. Násuvný stolík v základnej výbave. Priestranný a bezproblémový. Predĺžené voľné rameno poskytuje 17 cm priestoru vpravo od ihly a umožňuje tak prácu s veľkým materiálom.

Zoznam originálnych tutorial návodov pre Bernina 435 nájdete tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Šijacie stroje Bernina
Počet stehov: 650
Rýchlosť šitia: 900 stehov/min
Nastaviteľná max. dĺžka stehu: 6 mm
Nastaviteľná max. šírka stehu: 5.5 mm
Počet pätiek v základnej výbave: 6
Má funkciu vyšívania?: nie
Automatický odstrih nite: nie
Displej: 4.3" farebný dotykový
Kolenná páka: nie
Motor(AC/DC): DC
Navliekač nite do ihly: áno
Podpora BSR: nie
Priestor napravo od ihly: 177.7 mm
Regulácia prítlaku pätky: áno
Systém chapača: Bernina hook
Voľné rameno: áno

Čištění a olejování

Knoflíkové dírky

Obrazovka a Funkce

Osnování a první kroky

Patchwork a quiltování

Šití ozdobních stehů a písmen

Výměna a uchování stehů