Šijací stroj Bernina 435 Black Edition

Kód: 3942
2 hodnotenia
Značka: Bernina
1 589 €
Skladom

NOVINKA! Šijací stroj Bernina 435 Black Edition s robustným Bernina chapačom, ktorý umožňuje šitie hrubých materiálov. Má šírku stehu 5.5 mm a dĺžku stehu 6 mm a 650 stehových programov.

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Prečo kúpiť stroj v PatchworkParty?

♥️ máme skúsených vlastných mechanikov vyškolených vo Švajčiarsku 
♥️ poskytneme Vám erudované poradenstvo vo všetkých šijacích technikách
♥️ už vyše 25 rokov sme importér a distribútor Bernina / Bernette pre SR aj ČR 
♥️ máme kamennú predajňu, veľký sklad a rýchleho kuriéra ✈️
♥️ + darčeky pre Vás: 50€ kupón na pozáručný servis & sada nití ku tomuto stroju

Bernina 435 Black Edition - špičkový šijací stroj s elegantným čiernym panelom

Vlastnosti:

Bernina 435 Black Edition je špičkový šijací stroj, ktorý vám poskytne širokú škálu možností. Vďaka svojmu robustnému Berninmu chapaču je tento stroj ideálny pre šitie ako hrubých, tak aj ťažko spracovateľných materiálov. So šírkou stehu 5.5 mm a dĺžkou stehu 6 mm vám poskytne precízny a pekný rovný steh.

Stroj disponuje 650 stehovými programami, vrátane 3 abecied a 7 gombíkových dier. Navyše máte možnosť polohovať ihlu hore-dole a doprava-doľava, čo vám umožní dosiahnuť dokonalý výsledok. Vďaka automatickému navliekaču nite a manuálnemu orezávaču nite, sa vám práca s týmto strojom bude veľmi uľahčiť.

Stroj je vybavený bielym beztieňovým CFL žiarivkovým osvetlením v tvare písmena "U", ktoré vám poskytne dostatočné osvetlenie pri práci. Dotyková obrazovka vám umožní jednoduché ovládanie stroja a ručný plynový ovládač vám poskytne možnosť bezpedálového ovládania.

Stroj disponuje aj obmedzovačom rýchlosti šitia a nožným ovládačom, ktorý má možnosť uskladnenia kábla a jeho skrátenie na optimálnu dĺžku počas šitia. Navliekač nite do ihly s dlhou slučkou vám uľahčí prácu a štyri strúhače (na navliekač, na hornú niť, na dolnú niť a na niť pri navíjaní cievky) vám poskytnú ďalší komfort.

Stroj disponuje aj dočasnou a trvalou pamäťou, ktorá vám umožní ukladať vaše nastavenia. S rýchlosťou šitia 900 stehov za minútu budete mať vaše projekty hotové rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

V základnom príslušenstve nájdete pätky: pätka základná č.j 1, pätka na gombíkové dierky č. 1 3A, pätka na zips č. 3A 4, pätka na skrytý steh č. 4 5 a pätka na obnitkovanie č. 5 2. + kráčajúca pätka č. 50 v cene.

Štandardné príslušenstvo Bernina 435 Black Edition:

  • Základná pätka #1
  • Obnitkovacia overlocková pätka #2
  • Pätka #3A na gombíkovú dierku 
  • Pätka #4 na zipsy 
  • Pätka #5 na slepý steh 
  • Kráčajúca pätka #50
  • stolík na šitie
  • kryt proti prachu
  • vrecko na príslušenstvo

Kráčajúca pätka č. 50. Perfektné podávanie látky. Rovnomerná tvorba stehov. Nenahraditeľný spoločník pri šití. Kráčajúca pätka č. 50 pomáha dosiahnuť rovnomerné podávanie látky. Táto prítlačná pätka je vhodná najmä na strojové prešívanie rovných línií a na presné spájanie materiálov, ktoré majú tendenciu lepiť sa a pohybovať sa, alebo ktoré sú veľmi pružné.

Kolenná páka (FHS). Šitie hands-free je skutočnosťou. Ruky zostávajú voľné pre vedenie látky. Zároveň zdvíha/spúšťa prítlačnú pätku a zúbky podávača. Systém Bernina Free Hand Vám umožňuje zdvíhať a spúšťať prítlačnú pätku kolenom, aby Vaše ruky mohli tvoriť Váš projekt.

Dokonalé stehy ušijete tak ľahko. Šite dokonalé stehy šírky 5,5 mm. Cievka Jumbo - menej prerušovania. Pohodlné vkladanie cievky spredu. Chapač Bernina udržuje stále rovnaké a presné stehy aj pri maximálnej rýchlosti šitia 900 stehov za minútu.

Množstvo stehov, množstvo písmen. Obrovský výber stehov a abecied. Tri rôzne abecedy. 150 rôznych ozdobných stehov. Hľadanie vo výbere stehov a písmen je jednoduché. Určite si nájdete svoje obľúbené.

Ľahké navliekanie. S poloautomatickým navliekačom ihly je navlečenie stroja jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Pár jednoduchých krokov a niť je na mieste.

Nastaviteľný prítlak pätky. Pre tenké látky si zvýšte prítlak. Pre silné látky si znížte prítlak. Šite z akéhokoľvek materiálu ľahko a s dôverou. Individuálne nastavenie je jednoduché. Zaručuje Vám ideálny prítlak pre akýkoľvek materiál, bez ohľadu na to, či je silný alebo tenký.

Jednoduchá obsluha cez dotykovú obrazovku. Šijací radca, dostupný cez dotykovú obrazovku, kedykoľvek ho potrebujete, vám pomôže so správnym nastavením. Navrhnuté nastavenia vykonáte okamžite pomocou multifunkčných ovládačov.

Dostatočne veľký pre veľké projekty. Viac priestoru pre všetky druhy projektov. Násuvný stolík v základnej výbave. Priestranný a bezproblémový. Predĺžené voľné rameno poskytuje 17 cm priestoru vpravo od ihly a umožňuje tak prácu s veľkým materiálom.

Dodatočné parametre

Kategória: Šijacie stroje Bernina
Počet stehov: 650
Rýchlosť šitia: 900 stehov/min
Nastaviteľná max. dĺžka stehu: 6 mm
Nastaviteľná max. šírka stehu: 5.5 mm
Počet pätiek v základnej výbave: 6
Má funkciu vyšívania?: nie
Automatický odstrih nite: nie
Displej: 4.3" farebný dotykový
Kolenná páka: áno
Motor(AC/DC): DC
Navliekač nite do ihly: áno
Podpora BSR: nie
Priestor napravo od ihly: 177.7 mm
Regulácia prítlaku pätky: áno
Systém chapača: Bernina hook
Voľné rameno: áno