Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Bernette Funlock 44

Bernette Funlock 44 je 2, 3 a 4 nitný overlock s 15-imi stehovými možnosťami, odstaviteľným orezávačom, diferenciálnym podávaním látky, prestaviteľnou dĺžkou stehu a šírkou orezu. Umožnuje súčasne šiť, zaisťovať …

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

5 rokov

475,00 € s DPH

395,83 € bez DPH

Popis produktu

Bernette Funlock 44 je 2, 3 a 4 nitný overlock s 15-imi stehovými možnosťami, odstaviteľným orezávačom, diferenciálnym podávaním látky, prestaviteľnou dĺžkou stehu a šírkou orezu. Umožnuje súčasne šiť, zaisťovať šev a zakončovať okraje pohodlne na každej látke. Je ideálny pomocník na domáce obnitkovanie, endlovanie či orezávanie.

 

Vlastnosti:

 • 15 stehových možností stroja : 4-nitný obnitkovací steh, 3-nitný obnitkovací, plochý, rolovací a obrubovací steh. Zakrytovaním horného chapača môžete šiť aj dvojnitný steh.
 • rýchlosť šitia až 1 300 stehov za minútu
 • LED ovetlenie
 • farebné schémy pre jednoduché naosnovanie jednotlivých nití, plynule nastaviteľná dĺžka (hustota) stehu aj počas šitia + plynule nastaviteľná šírka orezu
 • rýchloupínacie šijacie pätky pri ich zámene šetria Váš čas
 • zdvih prednej časti pätky pre jednoduché vkladanie šitej látky bez potreby zdvihu šijacej pätky
 • dvojpolohový dvíhač pätky pre spracovanie hrubých materiálov
 • elektronický nožný ovládač so zvýšenou silou priepichu cez látku pracuje bez zahrievania
 • výklopný orezávač Vám umožní spracovať aj časti v strede tkaniny bez nevhodného zarezania do spracovávanej látky
 • nastaviteľný prítlak šijacej pätky pre bezproblémové šitie veľmi jemných aj hrubých materiálov - plynule nastaviteľný aj počas šitia
 • diferenciálny posuv látky pre bezvlnové spracovanie šitého materiálu overlocku alebo vlnové šitie jemných okrajov - plynule nastaviteľný na boku stroja (0,6 - 2,00)
 • rýchla zmena overlockových stehov na obrubovacie / rolovacie stehy jednoduchým prepnutím páčky na stehovej doske
 • používanie štandardných vzadu sploštených šijacích ihiel (EL x 705)

 

 

 

Výhody:

Krásne overlockové stehy aj pre začiatočníka. Stroj Bernette Funlock 44 zvládne bez problémov aj začiatočník, pretože 15 rôznych stehov s dvomi, tromi alebo štyrmi niťami zabezpečuje maximálnu flexibilitu pri voľbe stehu. Okrem 2, 3 a 4-nitných overlockových stehov môžete pre svoj projekt využiť aj dokonalé rolované lemy o šírke až 1,5 mm.

Jednoduché navliekanie. Farebne označené otvorené navliekacie dráhy uľahčujú navlečenie stroja. Zvyšok zabezpečuje samostatný navliekač ihiel a mechanizmus pre navlečenie spodného slučkovača.

Presné a flexibilné overlockové šitie. Na stroji sú všetky stehy rovnaké aj pri šití rýchlosťou 1 300 stehov za minútu. Overlockový stroj ľahko a presne zošíva a orezáva silnejšie látky v jedinom kroku. Presahy švov odrezané počas šitia sa zachytávajú v lapači odrezkov dodávanom so strojom.

Diferenciálne podávanie. Diferenciálny podávač vždy zaručuje rovnomerné švy na úpletoch a neotlačené švy na tenkých látkach. Nastavením diferenciálneho podávača v rozsahu 0,6 až 2 mm môžete však úmyselne látku zhrnúť a vytvoriť tak ozdobné nariasenie.

Dostatok miesta na príslušenstvo. Najdôležitejšie overlockové príslušenstvo je vždy poruke pod krytom slučkovačov. Ostatné príslušenstvo je uložené v samostatnej škatuli.

Široká ponuka stehov. Bernette Funlock 44 ponúka dostatočný počet stehov aj tým najnáročnejším tvorcom.

 

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa