Bernette 79 | e-shop Patchworkparty.sk

Oficiálny importér Bernina a Bernette pre Česko a Slovensko! +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Bernette 79

Atraktívny šijací s vyšívací stroj. Bernette 79 je najvyšším modelom rady. Poskytuje všetko, čo kreatívni ľudia potrebujú - tento stroj "dva v jednom" v sebe spája výhody &scaron…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

5 rokov

1 799,00 € s DPH

1 499,17 € bez DPH

Popis produktu

Atraktívny šijací s vyšívací stroj.

Bernette 79 je najvyšším modelom rady. Poskytuje všetko, čo kreatívni ľudia potrebujú - tento stroj "dva v jednom" v sebe spája výhody šijacieho stroja Bernette 77 a vyšívacieho stroja Bernette 70 DECO. Tak čo takto dodať Vaším vlastnoručne ušitým šatám jedinečnosť napríklad vyšitím kvetinového motívu? Alebo ste nováčik a šijete svoj prvý povlak na vankúš? Tento elektronický stroj s atraktívnou cenou to zvládne všetko. Má jednoduchú obsluhu a široký výber funkcií, Vaša kreativita nie je ničím obmedzená.

 

Vlastnosti:

 • 5-palcová farebná dotyková obrazovka pre jednoduchú navigáciu
 • jednoduchá a rýchla obsluha multifunkčnými ovládačmi
 • veľký šijací a vyšívací priestor
 • 500 stehov a neobmedzené možnosti s dizajnérom stehov
 • duálny podávač pre rovnomerné podávanie látky
 • ovládací pedál s programovateľným pätkovým prepínačom
 • vyšívací modul s tromi rámikmi a s rozoznaním rámiku
 • 2 moduly z vyšívacieho softvéru Bernina Toolbox

 

Šírka stehu: 7 mm
Systém chapača: Drop-in
Šijací priestor vpravo od ihly: 230 mm
Plocha vyšívania: 260 x 160 mm
Vzory stehov: 500
Vyšívacie vzory: 208
Gombíkové dierky vrátane očiek: 17
Rýchlosť šitia: (stehy/minúta) 1 000
Rýchlosť vyšívania: (stehy/minúta) 850

 

Výhody:

Jednoduchá a rýchla navigácia cez dotykovú obrazovku alebo cez multifunkčné ovládače. Nájdite si tie pravé stehy alebo výšivkové vzory a prispôsobte si napätie nite cez 5-palcovú farebnú dotykovú obrazovku, ktorá je optimálne umiestnená uprostred stroja. Nastavte si dĺžku alebo šírku stehov alebo polohu výšivky otočnými multifunkčnými ovládačmi. Otvorte si výukové videá pre šitie alebo vyšívanie a nájdite si tipy pre prácu s Vašim strojom alebo použite kreatívneho radcu a zistite, aké stehy sú najvhodnejšie pre Vašu látku.

Ozdobné a quiltovacie stehy pre kúzelné zdobenie. Samozrejme, že na stroji Bernette 79 môžete lemovať a endlovať, šiť pružné švy na úpletoch na tričká a vybrať si zo 17 gombíkových dierok. Ale je toho oveľa viac, než len základné praktické stehy: vytvorte si atraktívne zdobenie so 133 ozdobnými a 35 quiltovacími stehmi. Chcete meniť stehy uložené v stroji alebo si vytvoriť svoje vlastné? S Dizajnérom stehov je možné všetko. Vaše vlastné nastavenie stehov sa dočasne uloží a môžete si ich uložiť do osobnej pamäte pre neskoršie použitie.

Vyšívací modul s tromi rámikmi rôznych veľkostí a s rozoznaním rámiku. S tromi rámikmi v základnej výbave ľahko nájdete ten pravý rámik pre Váš výšivkový vzor. Môžete vyšívať vzory veľkosti až 260 x 160 mm bez nutnosti ďalšieho napínania látky do rámika. Rámiky sa ľahko otvárajú a zatvárajú pomocou rýchloupínacieho systému. Automatické rozoznanie rámiku zaručuje, že budete mať na obrazovke vždy ten rámik, ktorý máte nasadený, aby ste mohli optimálne prispôsobiť svoj vzor.

Tvorivé možnosti s výšivkovými vzormi. S 208 nainštalovanými výšivkovými vzormi a 7 vyšívacími abecedami máte k dispozícii veľký výber motívov. Motívy môžete editovať na dotykovej obrazovke. Môžete ich otáčať, prevracať alebo kombinovať prvky vzorov. Chcete niečo, čo máte len Vy? Preveďte si do stroja vlastné výšivkové motívy vytvorené alebo skombinované v softvéri Bernina Toolbox cez USB flash disk. Stroj Bernette 79 je kompatibilný s väčšinou formátov výšivkových vzorov - už netreba prevádzať formáty vo vyšívacom softvéri.

Bernina Toolbox, vyšívací softvér s jednoduchým ovládaním. Zvýšte svoju kreativitu pomocou modulov Nápisy a Editácia a pomocou 300 ďalších výšivkových motívov a 100 fontov, ktoré sú ich súčasťou. Každý modul má veľký výber výšivkových vzorov, ktoré môžete sťahovať priamo z cloudu Bernina. Môžete dokonca editovať vzory priamo v cloude pomocou Vášho tabletu alebo notebooku.

Funkcia zapošitia a automatický odstrih nití. S funkciou automatického zapošitia už nebudete musieť šiť pozadu, aby ste zabránili páraniu švov. Na konci šva jednoducho stlačte tlačidlo zapošitia. Hneď potom stlačte tlačidlo automatického odstrihu nití, nite sa odstrihnú a šev je zakončený. Chcete to ešte rýchlejšie? Naprogramujte si tieto funkcie do pätného prepínača na ovládacom pedáli - raz prišliapnite pätou, šev sa automaticky zapošije a nite sa odstrihnú.

Ešte pohodlnejšie šitie. S poloautomatickým navliekačom ihly sa navlečenie nite stáva hračkou. Prítlačná pätka sa automaticky spustí do správnej polohy a orez nite Vám pridrží niť na mieste. Ešte väčšie pohodlie dosiahnete s kolennou pákou na zdvíhanie a spúšťanie prítlačnej pätky, pretože ruky budete mať voľné pre vedenie látky. Integrovaný duálny podávač s jednoduchou aktiváciou Vám zaručí rovnomerné vedenie všetkých druhov látok zhora a zospodu.

Ešte lepšie výsledky šitia a vyšívania. So stehovou doskou 7 mm môžete šiť nádherné ozdobné stehy až do šírky 7 mm. Bernette 79 má v základnej výbave aj stehovú dosku pre rovný steh, ktorá významne vylepší vzhľad Vašich výšiviek. Váš stroj automaticky spozná, ktorá stehová doska je nasadená, a tomu prispôsobí šírku stehu.

Jasný a priestranný pre rýchle a presné šitie. So štyrmi LED lampami nezostane Váš pracovný priestor neosvetlený. Násuvný stolík na voľnom ramene Vám poskytne dosť miesta a pohodlia aj pre veľké výrobky a quilty.

 • Videokurz k šijacej technike zadarmo

  Videokurz k šijacej technike zadarmo

   

   

   

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa