Zipsové vodiče pre quiltovací rám Bernina STUDIO

Kód: 38047
Neohodnotené
Značka: Bernina
120 €
Skladom

Zipsové vodiče na ku quiltovaciemu rámu Studio dĺžky 5 stôp (cca 150 cm). V prípade, že potrebujete rýchlo zameniť prácu na Vašom ráme, jednotlivé časti odzipsujete a nazipsujete inú prácu. Celé prehodenie quiltu nezaberie viac ako 5 minút.

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Zipsové vodiče na ku quiltovaciemu rámu Studio dĺžky 5 stôp (cca 150 cm). Zipsové vodiče slúžia na rýchlu výmenu quiltov na quiltovacom ráme. V prípade, že potrebujete rýchlo zameniť prácu na Vašom ráme, jednotlivé časti odzipsujete a nazipsujete inú prácu. Celé prehodenie quiltu nezaberie viac ako 5 minút.

Na ráme sa nachádzajú tri vodiace pásy so zipsami. Jeden je osadený na tyči pre hotový quilt (Take up), druhý na tyči pre zadnú časť quiltu (Back) a tretí je uchytený na tyč pre top - vrchnú zdobnú časť quiltu. Každá sada zipsových vodičov obsahuje 3 vodiace plátna so zipsom (zádička, top a hotový quilt) s vyznačením ich stredov a vzdialeností od stredu. Ďalej sa v balení nachádzajú 3 sady doplnkových zipsových častí A, B, C pre súčasné spracovanie troch rôznych quiltov na jednom ráme.

Katalógové číslo: 1055055001

Viac informácií a návod na použitie nájdete tu: https://www.annazimova.com/zipsove-uchyty-longarm