Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Voľné quiltovanie

Vždy Vás fascinovalo, ako je možné poprešívať deky krásnymi krivkami, keď Váš stroj šije len rovno a dozadu? Tento kurz je v tom prípade určený práve Vám! Nájdete tu 18-stranový plnofarebný…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Nie je na sklade

2 roky

10,00 € s DPH

8,33 € bez DPH

Popis produktu

Vždy Vás fascinovalo, ako je možné poprešívať deky krásnymi krivkami, keď Váš stroj šije len rovno a dozadu? Tento kurz je v tom prípade určený práve Vám!

Nájdete tu 18-stranový plnofarebný fotopostup, ktorý Vás prevedie krok za krokom pri pravidlách postupného zvládnutia techniky voľného quiltovania a maľovania ihlou. Využijete na maximum všetky možnosti, ktoré súčasné aj staré stroje poskytujú a konečne sa budete pri prešívaní Vašich sendvičov cítiť voľné ako vták!

Začiatok kurzu hovorí o pravidlách pre správne nastavenie stroja, ihlách, nitiach, ich skombinovaní, pravidlách pre správne nastavenie napätia nití, prítlaku pätky a všetkých tých prepotrebných zásad, bez ktorých sa pri tejto technike nezaobídete. Druhá časť je venovaná plnefarebným ukážkam voľného quiltovania, našívania šnúrky pri voľnom quiltovaní a cievkového reverzného quiltovania.

Výhody:

Voľné quiltovanie (aabb1248)- korešpodenčný kurz. 18-stranový plnofarebný fotonávod so všetkými pravidlami, ktoré sú k úspešnému quiltovaniu tak potrebné

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa