Vlizelín Vliesofix T10 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Vlizelín Vliesofix T10

Vlizelín Vliesofix T10 - páska v šírke 10mm x 5m (100%PA) na tvorbu látkových pásov, lepenie obruby...Cena je uvedená za jedno balenie ( 5 metrov pásky). Vhodný pre všetky látky, lyko, lepenku, drevo, pri malý…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

2,49 € s DPH

2,08 € bez DPH

Popis produktu

Vlizelín Vliesofix T10 - páska v šírke 10mm x 5m (100%PA) na tvorbu látkových pásov, lepenie obruby...Cena je uvedená za jedno balenie ( 5 metrov pásky).

Vhodný pre všetky látky, lyko, lepenku, drevo, pri malých teplotách aj koža.

Použitie: 1) Nastavenie žehličky na 2 body = vlna, pomaly na sucho pohybovať cez papier asi 5 sekúnd a nechať vychladnúť. Použitie 2) žehličku nastaviť na 2-3body - vlna až bavlna a žehliť prítlakom cez vlhkú handru postupne asi 10 sekúnd. Pranie pri 60 stupňoch.

Výhody:

Vlizelín Vliesofix T10- páska v šírke 10mm x 5m na tvorbu látkových pásov, lepenie obruby...

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa