Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Vlizelín Trhací biely 40gr

Vlizelín Trhací biely 40gr, dodávaný ako metráž so šírkou 35cm. Vlizelín sa používa ako výstuž pre spevnenie materiálu pri vyšívaní, pri šití gombíkových dierok a konfekcie.…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

0,35 € s DPH

0,29 € bez DPH

Popis produktu

Vlizelín Trhací biely 40gr, dodávaný ako metráž so šírkou 35cm.

Vlizelín sa používa ako výstuž pre spevnenie materiálu pri vyšívaní, pri šití gombíkových dierok a konfekcie. Je veľmi dôležitý pri vyšívaní saténových stehov, či šití všesmerových veľmi širokých stehov, tj. všade tam, kde by mohlo dôjsť k stiahnutiu látky či iného podkladového materiálu.

Vlizelín môžete upraviť na veľkosť papiera A4 a vytlačiť v tlačiarni Vami zvolený motív a použiť ho ako podklad pre šitie na papier, pri trapunte, či pre prenos vzoru pre quiltovanie.

Po práci vlizelín jednoducho vytrháte z ušitého projektu. Zvyšky vlizelínu pod výšivkou praním zmäknú a voľné časti sa uvoľnia.

Pranie pri 40 stupňoch, chemické čistenie - P.

Minimálny odber 1m

Výhody:

Výstuž pre vyšívanie alebo podklad pre šitie na papier - vlizelín trhací biely 40gr. Vlizelín je dodávaný ako metráž so šírkou 35cm.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa