Turbopáskovač Bernina č.88 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Turbopáskovač Bernina č.88

Bias Binder (En) - Turbopáskovač č.88 (Sk) - zariadenie na obaľovanie šikmým či rovným prúžkom * Turbopáskovač sa používa na efektné zabalenie nezačistených hrán látky, či patchworkového sendviča do prúžku zo…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

159,70 € s DPH

133,08 € bez DPH

Popis produktu

Bias Binder (En) - Turbopáskovač č.88 (Sk) - zariadenie na obaľovanie šikmým či rovným prúžkom

* Turbopáskovač sa používa na efektné zabalenie nezačistených hrán látky, či patchworkového sendviča do prúžku zo 4x založenej pásky. Do turbopáskovača vchádza pruh látky a zariadenie ho obalí okolo hrany Vami lemovaného okraja tak, že prúžok je aj z lícovej aj z rubovej strany perfektne zašitý presne 1mm od jeho okraja.

* Z Vami zvolenej látky vystrihnite pruh široký 38mm. Vložte ho do páskovača, priložte k nemu okraj látky alebo sendviča, ktoré chcete opáskovať a šite. Páska 38mm sa preloží tak, že sendvič je obalený centimetrovým prúžkom z lícovej aj rubovej strany. Šírka pásky sa mení podľa toho, ktorý zo 6-ich turbopáskovačov si vyberiete.

* Turbopáskovač je možné prispôsobiť na všetky šijacie stroje Bernina. Upravíte jednoducho jeho polohu vo všetkých potrebných smeroch tak, aby podával pásku priamo pod ihlu šijacieho stroja.

* Turbopáskovač sa používa so šijacou pätkou 95 (pre CB chapač šijacích strojov Bernina), alebo s pätkou 95C pre šijacie stroje s 9mm šírkou stehu.

* Hoci je turbopáskovač (zakladač šikmého či rovného prúžku) projektovaný na šikmé prúžky, s úspechom ho možno použiť aj na pruhy strihané po vlákne

* Je vhodný na obalenie rovných hrán aj na kruhové objekty

* vyrába sa v šiestich variantoch:

- pre nezaloženú pásku (turbopáskovač 88) - 3 veľkosti pre 38, 32 a 28mm pásku (hotová šírka obalenia 10, 8.5 a 7.5mm)

- pre založenú pásku (turbopáskovač 87) pre 25, 20 a 13 mm pásku (hotová šírka obalenia 12.5, 10 a 6mm).

Výhody:

Začistenie hrán tým, že ich obalíte šikmým či rovným prúžkom. Rýchla a efektná technika hlavne pre patchworkové výrobky a krajčírov: deky, tašky, chňapky, košíčky...

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa