Trvalo lepivý, vodeodolný sprej, vhodný na patchwork a úpravy textílií. Po zažehlení ostáva mäkký. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Trvalo lepivý, vodeodolný sprej, vhodný na patchwork a úpravy textílií. Po zažehlení ostáva mäkký.

Sprej 606 lepivý po zažehlení. Vhodný na patchwork, úpravy textílií, obruby a zdobenie. Šitie bez ihiel a nití. Vodeodolný do 40°C. Veľmi vhodný pre koláže z textilu, na tenké i hrubé materiály,…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

9,62 € s DPH

8,02 € bez DPH

Popis produktu

Sprej 606 lepivý po zažehlení. Vhodný na patchwork, úpravy textílií, obruby a zdobenie. Šitie bez ihiel a nití. Vodeodolný do 40°C. Veľmi vhodný pre koláže z textilu, na tenké i hrubé materiály, krajky, stužky, nášivky. Vhodný aj na iné materiály, ako je drevo, rámčeky,maliarske plátna apod.) . Po zažehlení zostáva mäkký.

Návod: sprej pred použitím potraste, striekajte zo vzdialenosti cca 20 cm na zadnú stranu motívu. Začnite od kraja smerom ku stredu krátkymi strekmi. Prilepte, zafixujte žehličkou, na ktorej je nastavená teplota na bavlnu.ˇŽehlite min. 45 sekúnd. Hrubé materiály zažehlite aj z rubovej časti.

Nový design obalu.

Výhody:

Vodeodolný lepivý sprej 606

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa