Spodná niť-Isa čierna, biela | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Spodná niť-Isa čierna, biela

Spodná niť nesmie chýbať pri všetkých operáciach strojového výšivania. V podstate sa jedná o prepojenie dvoch nití - ihlové a spodné nite. Stabilnosť tohto prepojenia je závislá na slabšom čl…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

9,46 € s DPH

7,88 € bez DPH

Popis produktu

Spodná niť nesmie chýbať pri všetkých operáciach strojového výšivania. V podstate sa jedná o prepojenie dvoch nití - ihlové a spodné nite. Stabilnosť tohto prepojenia je závislá na slabšom článku z obidvoch nití.

ISA 150, 100% strižový polyester: Zaručuje vynikajúci pomer cena/výkon pri najlepšej kvalite. Zaisťuje dosiahnutie približne 85 metrov dĺžky nite na spodnej cievke.

návin 10.000 (10km) Farba: biela/čierna

Výhody:

Spodná niť Isa

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa