Pätka Bernina č.2 - 008446.72.00 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Pätka Bernina č.2 - 008446.72.00

Overlocková šijacia pätka Bernina č.2 (pre stroje s šírkou stehu 5,5 mm) - je určená pre šitie a obnitkovanie elastických aj pevných látok. Stehy sú šité nad priečkou a tým sa dosahuje ich vyš…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

18,50 € s DPH

15,42 € bez DPH

Popis produktu

Overlocková šijacia pätka Bernina č.2 (pre stroje s šírkou stehu 5,5 mm) - je určená pre šitie a obnitkovanie elastických aj pevných látok. Stehy sú šité nad priečkou a tým sa dosahuje ich vyššia pružnosť. Sú tak veľmi elastické a ich okraj sa nezaťahuje. Šev je hladký a ideálny pre obrubovanie overlokovými šijacími programami, na prišívanie elastických patentov na tričkovinu, úplety či iné elastické látky. Taktiež ju môžete použiť na vyšívanie efektných rámikov na obrázky.

V prípade, že potrebujete šijaciu pätku s optočlenom alebo pätku pre šijacie stroje Bernina so šírkou stehu až 9mm - pozrite pätku 2A.

Taktiež pre šijací stroj Bernina 1008 je cena a objednávkové číslo overlockovej šijacej pätky iné.

Výhody:

Šijacia pätka Bernina č.2 (0084467200) pre overlokové stehy. V jednom kroku zošijete, obnitkujete a ešte bude šev aj elastický. Pre šijacie stroje so šírkou stehu do 5.5mm

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa