Rezač na kruhy | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Rezač na kruhy

Rezač - kružidlo - na vyrezávanie kruhových otvorov až do 22cm. Je vhodný na výrobu Jo-jo, Chrámových okien alebo Opilcovej cesty. Postup: odmerajte kružítkom veľkosť budúceho kruhu na pravítku alebo doske. Skrutku utiahnite. Kruž…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

17,00 € s DPH

14,17 € bez DPH

Popis produktu

Rezač - kružidlo - na vyrezávanie kruhových otvorov až do 22cm. Je vhodný na výrobu Jo-jo, Chrámových okien alebo Opilcovej cesty. Postup: odmerajte kružítkom veľkosť budúceho kruhu na pravítku alebo doske. Skrutku utiahnite. Kružítko presuňte na látku alebo papier, vysuňte kryt noža, umiestnite hrot do plánovaného stredu kruhu a kruh a vyrežte. Ku kružítku je možné dokúpiť náhradný nôž 18mm 611581.

Výhody:

Kružítko 610471 na vyrezávanie kruhových objektov

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa