Quiltovacie pravítko č.8A - slučky | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Quiltovacie pravítko č.8A - slučky

Quiltovacie pravítko č. 8A - slučky v dĺžke 15 cm a výške 15 cm. Výška slučiek po quiltovaní je 4'' (10,16 cm). Pravítko má vodorovnú vodiacu čiaru - os pre presné napojenie slučiek. Ďalej má čiaru pre vrchné a…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

18,00 € s DPH

15,00 € bez DPH

Popis produktu

Quiltovacie pravítko č. 8A - slučky v dĺžke 15 cm a výške 15 cm. Výška slučiek po quiltovaní je 4'' (10,16 cm). Pravítko má vodorovnú vodiacu čiaru - os pre presné napojenie slučiek. Ďalej má čiaru pre vrchné a spodné zarovnanie slučiek. Zvislé osi slúžia pre ľahké napojenie na predošlú slučku.

Vnútorný otvor slúži zároveň ako otvor na zavesenie.

Quiltovacia šablóna má odnímateľné dvierka pre ľahké vloženie a vybratie quiltovacej pätky

Quiltovacie pravítko 8A je možné uchytiť do vodiaceho rámu č. 20 a pracovať spolu s ním. Výhodou je zväčšená plocha a vhodne tvarované rukoväte rámu. Protišmykové podložky na spodnej strane rámu 20 zabezpečia, že rámom, pravítkom aj sendvičom budete pohybovať súčasne.

Quiltovacie pravítko je vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu a pri dodávke podlepené ochrannou fóliou. Hrúbka materiálu 6mm chráni Vaše šijacie stroje pred poškodením ihlovej a pätkovej tyče.

Výhody:

Quiltovacie pravítko č.8A - slučky. Rozmer: dĺžka je 15 cm a výška je 15 cm. Hrúbka je 6mm.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa