Quiltovacie pravítko č.4A - lastúra | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Quiltovacie pravítko č.4A - lastúra

Quiltovacie pravítko lastúra č.4A. Dĺžka 17,5cm a výška 9,5cm. Priemer veľkého oblúka 4,5palca  = 11,43cm. Polomer malého oblúka 1,5 palca = 3,81cm. Zvislá os a uhly 45 stupňov vo veľkom oblúku. Vodorovné vodiace p…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

17,00 € s DPH

14,17 € bez DPH

Popis produktu

Quiltovacie pravítko lastúra č.4A. Dĺžka 17,5cm a výška 9,5cm. Priemer veľkého oblúka 4,5palca  = 11,43cm. Polomer malého oblúka 1,5 palca = 3,81cm. Zvislá os a uhly 45 stupňov vo veľkom oblúku. Vodorovné vodiace pásy vyznačujú miesta, kde končí quiltovaná čiara oblúkov

Poloblúky na koncoch pravítka slúžia na uchytenie do vodiaceho rámu 20.

Uhol 45 stupňov slúži pre natáčanie oblúkov pri quiltovaní, resp. vyznačenie začiatkov a koncov oblúka

Na konci pravítka je otvor na zavesenie - vodič pre obrysové quiltovanie a aplikácie

V prípade, že do otvoru pre zavesenie umiestnite kotvu, môžete vytvárať nespočetné množstvo ďalších vzorov so stredom v kotve.

Quiltovacie pravítko 4A je možné uchytiť do vodiaceho rámu 20 a pracovať spolu s ním. Výhodou je zväčšená plocha, vhodne tvarované rukoväte. Protišmykové podložky na spodnej strane rámu 20 zabezpečia, že rámom, pravítkom aj sendvičom budete pohybovať súčasne.

Quiltovacie pravítko je vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu a pri dodávke podlepené ochrannou fóliou. Hrúbka materiálu 6mm chráni Vaše šijacie stroje pred poškodením ihlovej a pätkovej tyče.

Výhody:

Quiltovacie pravítko č.4A lastúra. Rozmer: dĺžka 17,5cm a výška 9,5cm. Hrúbka je 6mm.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa