Quiltovacie pravítko č.41 - srdcia 5 inch | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Quiltovacie pravítko č.41 - srdcia 5 inch

Quiltovacia šablóna č.41 má šírku 11,5cm a výšku 14,5cm. Zvislé a vodorovné rastrovanie je zhotovené po 1,25palca = 3,18cm. Quiltovacie pravítko slúži na prequiltovanie srdcových bordúr vo vý…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

12,50 € s DPH

10,42 € bez DPH

Popis produktu

Quiltovacia šablóna č.41 má šírku 11,5cm a výšku 14,5cm. Zvislé a vodorovné rastrovanie je zhotovené po 1,25palca = 3,18cm. Quiltovacie pravítko slúži na prequiltovanie srdcových bordúr vo výške 5palcov. Gravírované čiary sú výrazné, pri osvetlenej pracovnej plochy sú podsvietené.

Druhá vodorovná linka zhora spolu s vodorovným ukončením pravítka vpravo nad číslom 5palcov slúži na zarovnávanie bordúry pri quiltovaní. Zvislé linky na pravom a ľavom boku slúžia na správne napolohovanie srdca na začiatku a konci bordúry.

Poznámka: ľavá časť srdca sa vytvorí pri položení šablóny lícom nahor, pravá strana srdca sa quiltuje pri položení šablóny lícim nadol (zrkadlový obraz)

Quiltovacie pravítko 41 je vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu a pri dodávke podlepené ochrannou fóliou. Hrúbka materiálu 6mm chráni Vaše šijacie stroje pred poškodením ihlovej a pätkovej tyče.

 

V prípade, že sa Vám quiltované bordúry v tvare spojených sŕdc páčia, môžete si zvoliť z ďalších výškových možností.

 

Quiltovacia šablóna č.41 pre srdcovú bordúru vo výške 5palcov

 

Quiltovacia šablóna č.42 pre srdcovú bordúru vo výške 4palce

 

Quiltovacia šablóna č.43 pre srdcovú bordúru vo výške 3palce

 

Quiltovacia šablóna č.44 pre srdcovú bordúru vo výške 2palce

 

Výhody:

Quiltovacie pravítko srdcia 5 inchov. Hrúbka je 6mm.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa