Quiltovacie pravítko č.32 - kolky a srdcia 6,5" x 3.75"

Kód: 2968
Neohodnotené
Značka: Anka Zimová
17 €
Skladom

Quiltovacie pravítko kolky a srdcia. Výška quiltovacieho pravítka je 17cm a šírka 9,5cm. Pravítko sa dodáva so stredovým kotviacim prvkom a 5-imi kovovými úchytmi. 

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

Quiltovacie pravítko kolky a srdcia. Výška quiltovacieho pravítka je 17cm a šírka 9,5cm. Pravítko sa dodáva so stredovým kotviacim prvkom a 5-imi kovovými úchytmi.

Pre jednoduchšiu prácu má quiltovacia šablóna vyznačené osi vzoru v členení 22,5 stupňa. Os prechádza vždy stredom quiltovaného listu. Vygravírované čiary pomáhajú pri polohovaní. Kovové úchyty sú spotrebný materiál. Možno ich zakúpiť samostatne v sadách po 5 ks. Jeden úchyt možno použiť aj 10 a viackrát. Quiltovaciu šablónu 32 možno použiť samostatne alebo osadiť do quiltovacieho vodiaceho rámu č.20. Quiltovací rám č.20 je zhotovený tak, že do jednotlivých obvodových úchytov v tvare polooblúka a vnútorného priestoru v tvare 8-uholníka je možno vkladať rôzne quiltovacie šablóny, medzi nimi aj kvetinové vzory na šablónach 30, 31, 32, 33. Všetky šablóny je však možné použiť aj samostatne bez quiltovacieho rámu. 2 rúčky quiltovacieho rámu sú prispôsobené pre dobré uchopenie rámu pri práci. Gumené protišmykové podložky na spodnej strane vodiaceho rámu zabezpečujú to, že quiltovaný sendvič, quiltovacie pravítko a rám sa pohybujú súčasne. Dvierka do vnútornej časti rámu majú polovičnú výšku. Rám má vyznačené osi v členení po 22,5 stupňa a jeho polkruhové úchyty na quiltovacie pravítka sú vzdialené 45 stupňov. Quiltovací rám 20 je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu. Hrúbka materiálu je prispôsobená ku výške vkladaných šablón tak, aby ich vrchná strana bola v jednej rovine s rámom. Vložené šablóny a quiltovací rám 20 spojte dočasne pri quiltovaní lepiacou páskou.