Quiltovacie pravítko č.23 - sada špirály | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Quiltovacie pravítko č.23 - sada špirály

Quiltovacia sada 2 špirál slúži pre quiltovanie špirálových útvarov vo veľkostiach do 6,5'' (16,51 cm). V prípade, že preferujete prácu s quiltovacím rámom s rukoväťami a gumovými protišmykovými…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

21,00 € s DPH

17,50 € bez DPH

Popis produktu

Quiltovacia sada 2 špirál slúži pre quiltovanie špirálových útvarov vo veľkostiach do 6,5'' (16,51 cm).

V prípade, že preferujete prácu s quiltovacím rámom s rukoväťami a gumovými protišmykovými podložkami, osaďte quiltovaciu šablónu vo forme špirály do rámu č.20 a počas práce ju zaistite lepiacou páskou. Quiltovacie šablóny je však možné použiť aj samostatne bez quiltovacieho rámu.

2 rúčky quiltovacieho rámu sú prispôsobené pre dobré uchopenie rámu pri práci. Gumené protišmykové podložky na spodnej strane vodiaceho rámu zabezpečujú to, že quiltovaný sendvič, quiltovacie pravítko a rám sa pohybujú súčasne.

Dvierka do vnútornej časti rámu majú výšku 2mm. Tak môžete vstúpiť do stredovej časti aj so šijacím strojom, ktorého zdvih pätky je nízky.

Rám má vyznačené osi v členení po 22,5 stupňa a jeho polkruhové úchyty na quiltovacie pravítka sú vzdialené 45 stupňov.

Quiltovací rám 20 ako aj sada quiltovacích šablón 23 sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu. Hrúbka materiálu je prispôsobená ku výške vkladaných šablón tak, aby ich vrchná strana bola v jednej rovine s rámom.

Výhody:

Quiltovacie pravítko č.22 - sada dvoch špirál. Hrúbka je 6mm.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa