Quiltovacie pravítko č.22 - sada 8 uholníkov | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Quiltovacie pravítko č.22 - sada 8 uholníkov

  Quiltovacia sada 5 osemuholníkových prvkov slúži pre quiltovanie 8uholníkov vo veľkostiach 5,5,  4,5,  3,5,  2,5,  1,5. 8uholníky môžete použiť v uzatvorenom tvare tým, že doplníte príslušný uz…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

21,00 € s DPH

17,50 € bez DPH

Popis produktu

 

Quiltovacia sada 5 osemuholníkových prvkov slúži pre quiltovanie 8uholníkov vo veľkostiach 5,5,  4,5,  3,5,  2,5,  1,5. 8uholníky môžete použiť v uzatvorenom tvare tým, že doplníte príslušný uzáver a počas práce uzavretý obvod prelepíte lepiacou páskou.

V prípade, že preferujete prácu s quiltovacím rámom s rukoväťami a gumovými protišmykovými podložkami, osaďte potrebný počet 8uholníkov s príslušným uzáverom do rámu č.20 a počas práce ich zaistite lepiacou páskou. Všetky šablóny je však možné použiť aj samostatne bez quiltovacieho rámu.

2 rúčky quiltovacieho rámu sú prispôsobené pre dobré uchopenie rámu pri práci. Gumené protišmykové podložky na spodnej strane vodiaceho rámu zabezpečujú to, že quiltovaný sendvič, quiltovacie pravítko a rám sa pohybujú súčasne.

Dvierka do vnútornej časti rámu majú výšku 2mm. Tak môžete vstúpiť do stredovej časti aj so šijacím strojom, ktorého zdvih pätky je veľmi nízky.

Rám má vyznačené osi v členení po 22,5 stupňa a jeho polkruhové úchyty na quiltovacie pravítka sú vzdialené 45 stupňov.

Quiltovací rám 20 aj sada quiltovacích pravítiek 22 sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu. Hrúbka materiálu je prispôsobená ku výške vkladaných šablón 22 tak, aby ich vrchná strana bola v jednej rovine s rámom.

Vložené šablóny a quiltovací rám 20 spojte dočasne pri quiltovaní lepiacou páskou.

Výhody:

Quiltovacie pravítko č.22 - sada 5 osemuholníkov. Hrúbka je 6mm.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa