Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Pätka č. 74 - pätka s čašou a voliteľnou výškou podrážky

Pätka Bernina 74 má priesvitný tanierik s vyvýšenými okrajmi a v strede zameriavací kríž pre presné umiestnenie vpichu ihly či už pri quiltovaní, quiltovaní s robotom alebo pri vyšívaní. Regulačné…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

89,00 € s DPH

74,17 € bez DPH

Popis produktu

Pätka Bernina 74 má priesvitný tanierik s vyvýšenými okrajmi a v strede zameriavací kríž pre presné umiestnenie vpichu ihly či už pri quiltovaní, quiltovaní s robotom alebo pri vyšívaní. Regulačné koliesko umožňuje zdvih spodnej strany pätky vždy podľa hrúbky práve spracovávaného materiálu. Čím je sendvič alebo látka hrubšia, tým vyššie sa nastaví spodok pätky a výsledok je vždy dokonalý. Prídavnou hodnotou je podrážka v tvare misky, ktorá zabráni najmä vatovým a nerovnomerným povrchom "zachytiť a zapošiť" sa do ihly cez pätku a vytvoriť tak uzatvorenú slučku.

Pri tejto technike doporučujeme spustiť zúbky podávača a látku viesť rukami.

Dôležité!: Regulačným kolieskom nastavte výšku prítlaku pätky tak, aby zodpovedala hrúbke patchwork sendviča. Tak, aby sendvičom bolo možné pohybovať hladko a bez zadrhávania. Regulačné koliesko zároveň umožňuje používať pätku aj na strojoch, ktoré nemajú plynule nastaviteľný prítlak pätky (3xx), alebo nemajú hoover (nadzdvihnutie) pozíciu (5xx).

 

Výhody:

Pätka č.74- pätka vhodná na quiltovanie s nerovnomernými a huňatými povrchmi, kde hrozí "preliatie" huňatého materiálu okolo pätky pod ihlu.  Možnosť nastavenia výšky pomocou regulačného kolieska.

 

 

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa