Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Pätka č.72S - s voliteľnou výškou podrážky pre pravítka a šnúrku

Pätka č.72S umožňuje šiť pozdĺž bežne dostupných plexisklových quiltovacích pravítok s výškou 1/4 incha (6mm) a vytvárať tak ozdobné vzory – čiary, kruhy, perá. Obzvlášť vhodná je na použite s prav…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

89,00 € s DPH

74,17 € bez DPH

Popis produktu

Pätka č.72S umožňuje šiť pozdĺž bežne dostupných plexisklových quiltovacích pravítok s výškou 1/4 incha (6mm) a vytvárať tak ozdobné vzory – čiary, kruhy, perá. Obzvlášť vhodná je na použite s pravítkami zaoblených tvarov. Značky na vnútornej aj na vonkajšej strane pätky vám umožnia precízne šitie a regulačné koliesko vám umožní nastaviť výšku pätky podľa hrúbky látky. Do šijacích strojov so šírkou stehu 5,5 – 9 mm.

Pri tejto technike doporučujeme spustiť zúbky podávača a látku viesť rukami. Vďaka výrezu v pätke č.72S môžete vymeniť pätku bez prestrihnutia nite. Vďaka tomu ľahko prejdete od quiltovaniu s pravítkom k inej technike. Pätka je kompatibilná s vložkami do pätky (couching inserts) a pravítkami na tieňové quiltovanie (echo-quilting clips).

Dôležité!: Regulačným kolieskom nastavte výšku prítlaku pätky tak, aby zodpovedala hrúbke patchwork sendviča. Tak, aby sendvičom bolo možné pohybovať hladko a bez zadrhávania. Regulačné koliesko zároveň umožňuje používať pätku aj na strojoch, ktoré nemajú plynule nastaviteľný prítlak pätky (3xx), alebo nemajú hoover (nadzdvihnutie) pozíciu (5xx).Výhody:

Pätka č.72- pätka vhodná na quiltovanie s pravítkami, s možnosťou nastavenia výšky pomocou regulačného kolieska.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa