Pätka Bernina č.39 - priezračná vyšívacia pätka | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Pätka Bernina č.39 - priezračná vyšívacia pätka

Pätka č.39 - Vyšívacia priezračná pätka. Malá dierka v strede umožňuje prevliecť úzku šnúrku alebo klobúkovú gumičku ktorá môže byť vedená popod stehy. Pre dekoratívne stehy, saténové…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

17,00 € s DPH

14,17 € bez DPH

Popis produktu

Pätka č.39 - Vyšívacia priezračná pätka. Malá dierka v strede umožňuje prevliecť úzku šnúrku alebo klobúkovú gumičku ktorá môže byť vedená popod stehy. Pre dekoratívne stehy, saténové stehy, aplikácie, prichytávanie PERLOVKY. Pre našívanie vrúbkovaných okrajov, výrobu Jo-Jo... do šírky stehu 5,5mm. V prípade, že potrebujete pätku s optočlenom pre Bernina stroje s 9mm šírkou stehu, informujte sa o objednávacom čísle a cene. Taktiež pre model Bernina 1008 je cena a objednávkové číslo pätky iné.

 

Výhody:

Pätka č.39 na vyšívanie priezračná 5.5mm 0314067200.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa