Patchworková pätka Bernina č.37 do šijacích strojov s vrchným duálnym transportom. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Patchworková pätka Bernina č.37 do šijacích strojov s vrchným duálnym transportom.

Pätka č.37D - Patchworková pätka na šijacie stroje Bernina s vrchným duálnym transportom. Vonkajšie hrany pätky sú presne 6 mm od stredovej polohy ihly a vnútorné hrany látky sú 3 mm od kraja. Na šitie…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

27,50 € s DPH

22,92 € bez DPH

Popis produktu

Pätka č.37D - Patchworková pätka na šijacie stroje Bernina s vrchným duálnym transportom. Vonkajšie hrany pätky sú presne 6 mm od stredovej polohy ihly a vnútorné hrany látky sú 3 mm od kraja. Na šitie okrajov látky v 6 alebo 3 mm vzdialenosti. Zvlášť vhodné na patchwork, lemy s otáčaním a pod. Značky vpredu a vzadu umožňujú presné obšitie rohov. Pätka je vhodná pre Bernina stroje s 9mm šírkou stehu. 

 

Výhody:

Pätka č.37 patchworková

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa