Čiaška na pätku Bernina č.96 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Čiaška na pätku Bernina č.96

Čiaška na pätku Bernina č.96 - zabraňuje prieniku nerovného povrchu (zle zošitých vrstiev látky či vatelínu) ponad pätku pod ihlu a tým vytvoreniu nežiadúcej slučky. Pätka 96 slúži na prešívanie -…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

45,00 € s DPH

37,50 € bez DPH

Popis produktu

Čiaška na pätku Bernina č.96 - zabraňuje prieniku nerovného povrchu (zle zošitých vrstiev látky či vatelínu) ponad pätku pod ihlu a tým vytvoreniu nežiadúcej slučky.

Pätka 96 slúži na prešívanie - quiltovanie s použitím šablón alebo pravítiek 1/4 inch / 6,35mm.

Predĺžený krk pätky 96 umožňuje priloženie šablón a pravítiek a vytvorenie nádherných dekoratívnych vzorov a tvarov (napr. srdce, vlny, oblúky....)

Drážka na pätke umožňuje ľahšie vloženie ihly.

Pätka 96 je vhodná na quiltovacie stroje : Q20 / Q24 alebo šijacie stroje Bernina s vysokou výškou zdvihu pätky. Môže byť použitá na quiltovanie i bez použitia pravítka. Jej výhodou je možnosť kombinácie s priezračnou miskou, ktorá zabráni vytvoreniu "preliatia" vatelínu k ihle a jeho zapošitiu okolo pätky

Výhody:

Čiaška na pätku Bernina č.96 - zabraňuje prieniku nerovného povrchu (zle zošitých vrstiev látky či vatelínu) ponad pätku pod ihlu a tým vytvoreniu nežiadúcej slučky.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa