Patchworkový batôžok | e-shop Patchworkparty.sk

Oficiálny importér Bernina a Bernette pre Česko a Slovensko! +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Patchworkový batôžok

Idete v autobuse a miesto toho, aby ste sa držali tyče, držíte svoju kabelku? Chýba Vám ešte jedna ruka? Tento kurz je v tom prípade určený práve Vám!   Nájdete tu 31-stranový plnofarebný fotopostup, ktorý V…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Nie je na sklade

2 roky

10,00 € s DPH

8,33 € bez DPH

Popis produktu

Idete v autobuse a miesto toho, aby ste sa držali tyče, držíte svoju kabelku? Chýba Vám ešte jedna ruka? Tento kurz je v tom prípade určený práve Vám!

 

Nájdete tu 31-stranový plnofarebný fotopostup, ktorý Vás prevedie krok za krokom pri pravidlách postupného šitia tohoto milého dámskeho batôžka. Využijete na maximum všetky možnosti, ktoré súčasné aj staré stroje poskytujú a konečne sa budete pri šití Vašich maličkostí cítiť voľné ako vták!

Výhody:

Patchworkový batôžok(aabb1249)- korešpodenčný kurz. 31-stranový plnofarebný fotonávod so všetkými pravidlami, ktoré sú potrebné k ušitiu batôžka

 • Videokurz k šijacej technike zadarmo

  Videokurz k šijacej technike zadarmo

   

   

   

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa