Panel Lena Red C6364 H5 | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Panel Lena Red C6364 H5

Stopercentné patchworkové bavlnené látky od firmy Timeless Treasures USA. Výrobca sa špecializuje na vysokokvalitné husto tkané patchworkové látky s malou zrážanlivosťou, výbornou farebnou stálosťou. Ú…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

10,90 € s DPH

9,08 € bez DPH

Popis produktu

Stopercentné patchworkové bavlnené látky od firmy Timeless Treasures USA. Výrobca sa špecializuje na vysokokvalitné husto tkané patchworkové látky s malou zrážanlivosťou, výbornou farebnou stálosťou.

Údržba - Pranie v teplej vode, jemné odstreďovanie, bežné žehlenie. Nepoužívajte odfarbovacie prostriedky! Látku perte s podobne sfarbenými kusmi.

Veľkosť panelu - 90x112cm, látku je možné zakúpiť len po paneloch.

Veľkosť veľkých obrázkov: 25x23cm, počet 12ks / panel

Veľkosť malých obrázkov: 9x9cm, počet 11ks / panel

 

 

Výhody:

Vysokokvalitná bavlnená batikovaná patchworková látka. Veľkosť panelu: 90x112cm. Cena za panel: 9,81. Cena za meter: 10,90. Šírka: 112cm, od firmy Timeless Treasures.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa