Padajúce kocky | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Padajúce kocky

Myslíte, že táto technika je spojená s náročným nekonečne dlhým všívaním jednotlivých kúskov k zvyšku? Technika sa Vám zdá príliš náročná, nemáte toľko času a netr…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Nie je na sklade

2 roky

10,00 € s DPH

8,33 € bez DPH

Popis produktu

Myslíte, že táto technika je spojená s náročným nekonečne dlhým všívaním jednotlivých kúskov k zvyšku? Technika sa Vám zdá príliš náročná, nemáte toľko času a netrúfate si na ňu?

OMYL! Je tu finta, ktorá mení náročné na ľahké! Tento návod je určený práve Vám!

Nájdete tu 26-stranový plnofarebný popis, ktorý Vás prevedie krok za krokom pri objavovaní tejto nádhernej ľahko a rýchlo ušiteľnej techniky.

Začiatok kurzu hovorí o výbere farieb, spotrebe materiálu, vhodnosti potlačí... Druhá časť ukazuje techniku už na hotových produktoch v praxi. Tretia časť kurzu je venovaná plnofarebnému návodu, ktorý Vás bez trápenia sa krok za krokom prevedie rôznymi alternatívami tohoto spôsobu šitia.

Výhody:

Padajúce kocky(aabb1240)- korešpodenčný kurz. 26-stranový plnofarebný návod na ušitie rôznych alternatív tejto techniky krok za krokom

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa