Obojstranný box na všeličo - korešpodenčný kurz. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Obojstranný box na všeličo - korešpodenčný kurz.

Viete, že pri šití tašiek, či krabičiek treba použiť rôzne druhy vlizelínov,fólií či iných spevňovacích materiálov, len neviete, kde, aké a ako? Tento kurz je určený práve Vám! Nájdete tu 64…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Nie je na sklade

2 roky

10,00 € s DPH

8,33 € bez DPH

Popis produktu

Viete, že pri šití tašiek, či krabičiek treba použiť rôzne druhy vlizelínov,fólií či iných spevňovacích materiálov, len neviete, kde, aké a ako? Tento kurz je určený práve Vám!

Nájdete tu 64-stranový plnofarebný fotopostup, ktorý Vás prevedie krok za krokom pri šití obojstranne použiteľnej krabičky. Využijete na maximum všetky možnosti, ktoré súčasné vlizelíny prinášajú!

Začiatok kurzu hovorí o výbere farieb, spotrebe materiálu, vhodnosti potlačí... Druhá časť časť kurzu je venovaná plnofarebnému fotonávodu, ktorý Vás bez trápenia sa krok za krokom prevedie pri šití tohoto jedinečného boxu.

Výhody:

Obojstranný box na všeličo(aabb1247)- korešpodenčný kurz. 64-stranový plnofarebný fotonávod na ušitie obojstranného boxu z cyklu zázračné vlizelíny

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa