Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Šijacie stroje Patchworkparty a Anka Zimová

So šijacími strojami sa zaoberáme od roku 1992. Prvé predajne boli v obchodnom dome Dunaj (1992 - 2008), v predajni šijacích strojov a záhradnej techniky v Obchodnom centre Javorina vo  Vlčom Hrdle (1992 - 2010), v predajni Majster Zima v OD Jednota v Trnave (1995 - 2010) a v predajni Majster Zima v OD Skleník v bratislavskej Dúbravke (1997 - 2003)

Novú predajňu Patchworkparty sme otvorili v roku 2008 v Bratislava Business Centre 1 na Plynárenskej 1. Predajňa sa zameriava nielen na predaj a servis šijacích strojov, ale ponúka aj predaj všetkého, čo k šitiu patrí. Či už sú to látky, nite, nožnice,  patchworkové pomôcky či vatelíny a výstuže (vlizelíny).

predajna-patchworkparty

Od roku 2008 prevádzkujeme v predajni - kurzovni Patchworkparty v širšom centre Bratislavy  aj podvečernú Školu šitia a Kurzy patchworku. K tomuto účelu slúži plne vybavená kurzovňa v klimatizovaných priestoroch bratislavského biznis centra.

Kurzovňa Patchworkparty-Plynárenská

Tréningové a demonštračné centrum Patchworkparty vzniklo v roku 2003 v priestoroch na Nejedlého 61, Bratislava - Dúbravka a dnes okrem iného slúži aj na demonštrácie veľkých quiltovacích rámov Bernina, quiltovacieho robota Q-matic. Okrem predvádzania veľkej šijacej techniky robíme v Tréningovom centre Patchworkparty aj rôzne služby, hlavne zákazkové quiltovanie (prešívanie), zákazkové vyšívanie (texty) či Školu šitia, Kurzy patchworku a Kurzy kreslenia a maľby akrylom. Tu máme zariadené aj špičkovo technicky vybavené servisné stredisko pre opravy šijacích strojov, predaných našou firmou.

Tréningové centrum Patchworkparty

A ešte jedna novinka. V roku 2015 sme sa stali exkluzívnym importérom pre quiltovacie stroje Bernina v strednej a východnej Európe. 

Tréningové centrum Patchworkparty


Radi Vás u nás uvítame!

Anka Zimová a tím Patchworkparty

Kto je  Anka Zimová

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

 • PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  PATCHWORKPARTY = Spoľahlivý predajca

  Milé naše zákazníčky, milí zákazníci,
  hľadáte predajcu, ktorý je Vám nápomocný a všetka ochota uňho nekončí Vašou kúpou stroja?

  Obráťte sa na našu rodinnú firmu, veď s nami šijete už od roku 1992!

   

   

   

aa