Mocha Baroque C8590 ZV | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Mocha Baroque C8590 ZV

100%-né patchworkové bavlnené látky od firmy Timeless Treasures USA. Výrobca sa špecializuje na vysokokvalitné husto tkané patchworkové látky s malou zrážanlivosťou, výbornou farebnou stálosťou - zvy&scaron…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

9,81 € s DPH

8,17 € bez DPH

Popis produktu

100%-né patchworkové bavlnené látky od firmy Timeless Treasures USA. Výrobca sa špecializuje na vysokokvalitné husto tkané patchworkové látky s malou zrážanlivosťou, výbornou farebnou stálosťou - zvyšok 35cm so zľavou 10%.

Hustota tkania: 20x20-60x60.

Údržba - Pranie v teplej vode, jemné odstreďovanie, bežné žehlenie. Nepoužívajte odfarbovacie prostriedky! Látku perte s podobne sfarbenými kusmi.

Cena je uvedená za 10cm látky!

 

Výhody:

Zvyšok 35cm so zľavou 10% - Vysokokvalitná bavlnená patchworková látka s peknou potlačou. Šírka: 112cm, od firmy Timeless Treasures. Tkanie: 20x20-60x60.

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa