Lepidlo textil 30g | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Lepidlo textil 30g

Lepidlo na textil 30 g - okrem textilu lepí i kožu, tkaninu, gumu drevo, kov, papier, PVC, materiál (napr. stany, nafukovacie matrace, vozové plachty), množstvo plastických hmôt (napr. resopal, styropor..), a ďalšie. Po zatvrdnutí je lepidlo priesvitn…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Skladom

2 roky

4,25 € s DPH

3,54 € bez DPH

Popis produktu

Lepidlo na textil 30 g - okrem textilu lepí i kožu, tkaninu, gumu drevo, kov, papier, PVC, materiál (napr. stany, nafukovacie matrace, vozové plachty), množstvo plastických hmôt (napr. resopal, styropor..), a ďalšie.

Po zatvrdnutí je lepidlo priesvitné. Chrániť pred mrazom. Lepidlo sa nachádza v tube s tenkým výstupným otvorom. Odporúčame najprv vyskúšať na skrytom mieste u materiálu, ktorý chcete lepiť.

Označenie: 968008

Výhody:

Lepidlo na textil a iné materiály. Hmotnosť: 30g

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa