Hviezda Nine Patch Star | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Hviezda Nine Patch Star

22 stránkový obrázkový podrobný popis ušitia 1 bloku technikou Nine Patch Star. 3 Príklady spracovania hotových výrobkov či už v pravouhlom alebo diagonálnom rozložení bloku. Zvýraznenie stredových parti…

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Nie je na sklade

2 roky

10,00 € s DPH

8,33 € bez DPH

Popis produktu

22 stránkový obrázkový podrobný popis ušitia 1 bloku technikou Nine Patch Star. 3 Príklady spracovania hotových výrobkov či už v pravouhlom alebo diagonálnom rozložení bloku. Zvýraznenie stredových partií a kombinácie 2-3 blokov v jednom quilte.

Výhody:

22 stranový popis techniky Nine Patch Star, farebný obrázkový návod vypracovania 1 bloku a príklady použitia v hotových výrobkochViac info - kliknite na názov položky

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa