Doska pre Cutwork. Používa sa pri práci s pidlikátorom - vyrezávačom - Cutworkom. Vyberte si zo zoznamu stehovú dosku vhodnú pre Váš model stroja. | e-shop Patchworkparty.sk

Potrebujete poradiť? +421 903 472 782 eshop@patchworkparty.sk

lupa

Doska pre Cutwork. Používa sa pri práci s pidlikátorom - vyrezávačom - Cutworkom. Vyberte si zo zoznamu stehovú dosku vhodnú pre Váš model stroja.

Používa sa pri práci s pidlikátorom - vyrezávačom - CutWorkom. Vyberte si zo zoznamu stehovú dosku vhodnú pre váš model stroja.

benefits-iconDostupnosť:

benefits-iconZáruka:

Na objednávku

2 roky

23,00 € s DPH

19,17 € bez DPH

Popis produktu

Používa sa pri práci s pidlikátorom - vyrezávačom - CutWorkom. Vyberte si zo zoznamu stehovú dosku vhodnú pre váš model stroja.

Výhody:

Stehová doska pre pidlikátor - vyrezávač - CutWork

 • Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Kurz šitia k šijacej technike zadarmo

  Chcete začať šiť a nepoznáte správne techniky šitia? Ste ste skúsená krajčírka a chcete sa zdokonaliť a naučiť naplno využiť schopnosti Vášho šijacieho stroja? Viete si nastaviť optimálne napätie šijacích nití?
  Zakúpte si šijací stroj od nás a získajte kurz zadarmo.

 • Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Kamenná predajňa v Bratislave - Dúbravke

  Od januára 2020 sme presťahovaní z Plynárenskej ulice do vlastných, rozmerovo veľkorysejších priestorov v Dúbravke. Plnohodnotnú predajňu tu vhodne dopĺňa školiace stredisko a kurzovňa. Navyše spoľahlivo zaparkujete, a to hneď pri predajni.

aa