Kompletná sada pre CutWork

Kód: 1373
Neohodnotené
Značka: Bernina
310 €
Skladom

CutWork alias Pidlikátor alebo Vyřezávač (Cz). CutWork je stará technika vyšívania pri ktorej sú časti látky vyrezané a obšité. Fantázii sa medze nekladú. Pidlikátor BERNINA získal v r. 2009 ocenenie Swiss Technology Award. 

Detailné informácie

Osobný prístup
Osobný prístup
nepošleme Vás preč bez rady alebo pomoci
Promptné doručenie
Promptné doručenie
z vlastného skladu, nie "u partnera"

Podrobný popis

CutWork (En) - Pidlikátor (Sk) - Vyřezávač (Cz) CutWork je stará technika vyšívania pri ktorej sú časti látky vyrezané a obšité. Fantázii sa medze nekladú. Pidlikátor BERNINA získal v r. 2009 ocenenie Swiss Technology Award. BERNINA je naň patrične hrdá

Zoznam strojov, na ktoré je možné pidlikátor pripojiť je tu. Jedná sa o novinku, preto do niektorých starších strojov bude nutné nahrať nový firmware. stiahnite si tiež Minimálne požiadavky na počítač . U väčšiny strojov je potrebné k pidlikátoru objednať i novú stehovú dosku (je na každý model iná) a novú patku č. 44c (využijete ju nielen pri pidlikaní). Môžete si ich vybrať (podľa modelu stroja) z ''príbuzných položiek''

Sada Cutwork obsahuje: Inštalačné CD, bezpečnostný dongel, CutWork Accessory (ihla-nožík) a CutWork Book (vzorové projekty)

Návod na BERNINA CutWork Accessory (ihla-nožík) je v slovenčine, Software (program pre tvorbu CutWorkových výšiviek) je v angličtine (vrátane implementovaného anglického návodu). CutWork Book je v Angličtine.